Menu Close

Naujienos

El. dienynas

Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Rodyti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Partneriai

Partneriai

Kalėdinės popietės

Gruodžio 16, 19 ir 20 dienomis mūsų darželio jaukioje ir šiltoje salėje bei lopšelio grupėse vyko šventiniai renginiai, artėjančių Šv. Kalėdų proga. Vaikučius aplankė Nykštukas bei, žinoma, tikras Kalėdų Senelis su didžiuliu maišu dovanėlių! Renginių metu netrūko juoko, pokštų, skambių dainelių bei gražiausių eilėraštukų. Tikimės, kad Kalėdų senelis vaikučius aplankys ir kitąmet!

/ Naujienos

Tarptautinė draugo diena

Pasaulyje nėra didesnio turto už draugystę. „Išbraukti iš gyvenimo draugystę – tolygu atimti iš pasaulio saulės šviesą“, – teigė senovės romėnų filosofas Ciceronas. Graži draugystė suteikia vaikams visavertiškumo jausmą, pasitikėjimą, artumą, supratimą. Turėti tikrą draugą – didelis džiaugsmas, o pati draugystė padeda vaikams augti, pažinti pasaulį, atskleisti save. Kartu su draugais galima smagiai leisti laiką, dalintis paslaptimis, savo mažomis patirtimis ir, žinoma, žaislais. (daugiau…)

/ Naujienos

Europos mitybos diena

     Lapkričio 8-ąją minima Europos sveikos mitybos diena. Pasak Higienos instituto, kiekvieno iš mūsų pasirinkimas, ką valgyti ar gerti, bei maisto gaminimo įpročiai turi įtakos ne tik sveikatai, gerai savijautai, bet ir daugeliui kitų svarbių sričių – aplinkos taršai, klimato kaitai, biologinei įvairovei. Sveikatai palankesnės mitybos esmė yra ne tik mažiau vartoti mėsos ir sočiųjų riebalų turinčių produktų, bet ir daugiau vartoti daržovių, vaisių ir riešutų. (daugiau…)

/ Naujienos

Ikimokyklinių ugdymo grupių atidarymas

Lapkričio 24 d. įvyko Plungės lopšelio-darželio „Raudonkepuraitė“ dviejų  ikimokyklinių ugdymo grupių „Ežiukai“ ir „Žirniukai“ atidarymas. Grupės įsikūrusios Plungės akademiko Adolfo Jucio pagrindinės mokyklos Vyskupo Motiejaus Valančiaus skyriaus patalpose.  Kviečiame pasidžiaugti atidarymo akimirkomis. https://fb.watch/h0tP1WUrQ9/     (daugiau…)

/ Naujienos

Tolerancijos diena

Lapkričio 16 dieną, paminėjome tarptautinę Tolerancijos dieną. Šių metų Tolerancijos dienos simbolis – Tolerancijos namas, skirtas aptarti tai, jog žmonės gyvena visuomenėje, kaip daugiabutyje name, kuriame kaimynai skirtingi, bet tai netrukdo žmonėms bendrauti, gyventi kaimynystėje ir būti laimingiems. (daugiau…)

/ Naujienos

Konkursas „Skaitīmā žemaitėškā“

Lapkričio 15 dieną Plungės rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje vyko konkursas „Skaitīmā žemaitėškā“, kuriame dalyvavo ir mūsų darželio ugdytiniai – Rugilė Pakalniškytė, priešmokyklinio ugdymo grupė „Bitutė“ bei Karina Žilinskaitė ir Kristupas Zaveckas, ikimokyklinio ugdymo grupė „Boružėlė“ . Labai džiaugiamės ir didžiuojamės savo ugdytiniais, kurie puikiai pasirodė – Rugilė užėmė trečiąją vietą, o Karinai ir Kristupui atiteko paskatinamieji prizai.🤗❤️

(daugiau…)

/ Naujienos

Rudens šventė „Grybų karalystė“

Kai ruduo per mišką žengia,
Grybai ruošia savo šventę.
Susirinko jie visi
Čia – darželio pakrašty…🙂
Kviečiame pasidžiaugti nuotaikingomis rudens šventės “Grybų karalystė” akimirkomis.

(daugiau…)

/ Naujienos

Iniciatyva „Apibėk mokyklą“

Plungės lopšelis-darželis „Raudonkepuraitė“  šiais metais prisijungė prie Lietuvos Higienos instituto Sveikatos stiprinimo centro kartu su Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro organizuojamos iniciatyvos „Apibėk mokyklą“. Šios iniciatyvos tikslas – nepriklausomai nuo vaikų asmeninių ar fizinių galimybių paskatinti visus vaikus daugiau judėti , pagerinti jų fizinę ir psichinę sveikatą. (daugiau…)

/ Naujienos

Abipusis ryšys

Atsiliepimai apie mūsų įstaigą

Mums labai svarbi jūsų nuomonė, nes tikime, kad viskas, kas geriausia yra sukuriama bendromis pastangomis, todėl maloniai Jūsų prašome pasidalinti savo mintimis, išsakyti pastabas, o gal tiesiog pagirti kurį nors mūsų darželio narį 🙂

Skip to content