Menu Close

Naujienos, skyrius „Vėrinėlis“

  Europos sveikos mitybos diena

      Lapkričio 9-10 dienomis Plungės lopšelyje-darželyje ,,Raudonkepuraitė“ skyriuje „Vėrinėlis”  buvo minima Europos sveikos mitybos diena. „Ežiukų” ir „Žirniukų” grupių vaikams buvo surengta vaisių ir daržovių puota, kurios metu vaikai įgijo daugiau žinių apie vaisių ir daržovių naudą organizmui.
Užsiėmimo metu  buvo pateikta gausi spalvinga vaisių ir daržovių įvairovė. Ugdytiniai, galėdami paliesti, apžiūrėti vaisių ar daržovių formą, aktyviai dalyvavo veikloje.

„Sportuojantis koridorius“

Plungės lopšelyje-darželyje „Raudonkepuraitė“ skyriuje „Vėrinėlis“ vyko respublikinės ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacijos inicijuota akcija „Sportuojantis koridorius“. Šios iniciatyvos tikslas – skatinti vaikų fizinį aktyvumą neįprastoje aplinkoje, erdvėje, koridoriuje.  Spalio 31 d. Plungės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro visuomenės sveikatos specialistė Rasa, kartu su meninio ugdymo mokytoja Lidija,  pakvietė grupių „Ežiukai” ir „Žirniukai” vaikus į netradicinę aplinką fizinei veiklai. Pasitelkus įvairias sporto priemones koridoriuje buvo sukurta kliūčių trasa: perlipti, peršokti, pralįsti, laikyti pusiausvyrą ir vikriai judėti. Ugdytiniai aktyviai  įveikė visas kliūtis. Ši akcija „Sportuojantis koridorius” vaikams suteikė daug džiaugsmo ir gerų emocijų.

 

    Kovo 11-oji

 

 

 

Skip to content