Menu Close

Sveikata visus metus 2023

Projektas „Sveikata visus metus 2023“

Šiais metais ir vėl lopšelis-darželis „Raudonkepuraitė“ prisijungė prie Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro organizuojamo projekto „ Sveikata visus metus 2023“.
Tikslas – padėti vaikams įgyti bendrą sveikatos suvokimą, išsiugdyti sveikatai naudingus gebėjimus, įpročius bei nuostatas, atsakomybę už savo ir kitų sveikatą, paskatinti juos rinktis sveiką gyvenimo būdą. Kiekvieną mėnesį „Raudonkepuriukų“ komanda stengsis įgyvendinti įvairius sveikatos užduočių iššūkius, kurie skelbiami tinklalapyje https://www.ssus.lt
Projekto trukmė – 2023 m. vasario–gruodžio mėn.
Plungės lopšelio-darželio „Raudonkepuraitė“ komanda „Raudonkepuriukai“ kartu su ikimokyklinio ugdymo mokytojomis Odeta ir Daiva priėmė vasario mėnesio iššūkį„Sveikata–ne viskas, tačiau be jos–viskas niekas.“

„Raudonkepuriukų“ komandos  kovo mėnesio iššūkis : ,,Žmogus tampa labai drąsus, kai yra užtikrintas kad jį myli.” (Sigmund Freud)
Meilė – tai vienas iš fenomenų, kurį žmonija prilygina su visko pradžia ir pabaiga, tai galingiausia jėga, kuri suteikia drąsos ,,pakelti sparnus” ir skristi…
Skip to content