Projektas “Sveikata visus metus”

Tęstinis projektas “Sveikata visus metus 2022”

Projekto tikslas – padėti vaikams įgyti bendrą sveikatos suvokimą, išsiugdyti sveikatai naudingus gebėjimus, įpročius bei nuostatas, atsakomybę už savo ir kitų sveikatą, paskatinti juos rinktis sveiką gyvenimo būdą.
Kiekvieną mėnesį „Raudonkepuriukų“ komanda – grupių „Ąžuoliukas“ ir „Varpelis“ vaikai su mokytojomis stengsis įgyvendinti įvairius sveikatos užduočių iššūkius.
Projekto trukmė – 2022 m. sausio–gruodžio mėn.
Kiekvieną mėnesį tinklalapyje www.ssus.lt. skelbiamas  naujas iššūkis, nauja užduotis.
Kviečiame pasidžiaugti įgyvendintų vasario mėnesio  iššūkių rezultataishttps://www.darzelisraudonkepuraite.lt/wp-content/uploads/2022/03/Raudonkepuriukai.pps
Kovo mėnesio iššūkis : „Saugus ir sveikas (kaip elgtis įvairiose sveikatai pavojingose situacijose)“ „Raudonkepuriukai“II iššūkis

Balandžio mėnesio iššūkis : „Švara – sesutė, sveikata – motutė.“  „Raudonkepuriukai“ III iššūkis

Projektas “Sveikata visus metus 2021”

„Nykštukai“ prisijungė prie Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro organizuojamo projekto “Sveikata visus metus 2021”, kurio organizatoriai kiekvieną mėnesį skelbia vis naują iššūkį ir kviečia leistis į sveikatos užduočių kelionę.