Menu Close

Šypsena – kelias į draugystę


Warning: join(): Invalid arguments passed in /home/darzelisraudon/domains/darzelisraudonkepuraite.lt/public_html/wp-content/themes/design/inc/blog/class-post-entry.php on line 252

Tarptautinis projektas “Šypsena – kelias į draugystę”

Vaikystė – tai ypatingas žmogaus amžiaus tarpsnis, kurio metu įgyti įgūdžiai, patirtis išlieka visam gyvenimui. Nuo to, kokia aplinka vaiką supa, kokias emocijas jis patiria ir kaip jas išreiškia dar būdamas mažas, priklausys jo gyvenimo kokybė. Emocijų atpažinio, išgyvenimo ir tinkamo priėmimo turime mokyti savo vaikus visą gyvenimą, nes tik emocijų pagalba mes galime pamatyti tai, kas su mumis vyksta, priimti svarbius sprendimus, išreikšti kilusius jausmus.

Todėl ĄŽUOLIUKAI priėmė Kauno miesto darželio “Raudonkepuraitė” kvietimą dalyvauti ilgalaikiame tarptautiniame švietimo įstaigų bendruomenių emocinės raiškos ir jausmų projekte “Šypsena – kelias į draugystę”. Projekto metu vaikai bando susidraugauti su savo emocijomis, jas tinkamai išjausti ir atskleisti, atliekant jiems patikėtas užduotis. Vasario mėnesį kartu su mokytojomis surengė akciją “Padovanok šypseną savo šaliai” iš savo šalies vėliavos spalvų pasidarė emocijas ir jomis pasipuošė grupės langus, kovo mėnesį dėliojo emocijų mandalą, balandį ĄŽUOLIUKAI kūrė linksmą skirtuką Monstriuką knygai, o įkurtose viso darželio šeimų kūrybinėse dirbtuvėlėse “gimė” lėlytės, kurios puošė darželio koridoriaus langus ir džiugino kiekvieno bendruomenės nario širdį ir akį. Projekto pabaigą vainikavo šventė, skirta Tarptautinei vaikų gynimo dienai, kurios metu vaikai stovyklavo darželio kieme.

Projektas skatina mokytojų, vaikų ir jų šeimų bendravimą ir bendradarbiavimą, išradingumą, siekiant suteikti vieni kitiems džiugių emocijų.

{gallery}2020-2021/projektas/sypsena_kelias_draugyste:::0:0{/gallery}

Skip to content