Menu Close

Projektas “Ten pasakų pily…”


Warning: join(): Invalid arguments passed in /home/darzelisraudon/domains/darzelisraudonkepuraite.lt/public_html/wp-content/themes/design/inc/blog/class-post-entry.php on line 252

Projektas “Ten pasakų pily…”

,,Paukštelių”, ,,Zuikučių”, ,,Saulučių” gr. vaikai su savo mokytojomis Odeta, Jovita ir Daiva dalyvavo Telšių lopšelio-darželio ,,Žemaitukas” organizuotame respublikiniame projekte – STEAM kūrybinės dirbtuvės ,,Ten,pasakų pily…”
Vaikai projektuodami ir konstruodami pasakų pilis sužinojo daug naudingų dalykų apie medžiagas, konstrukcijas, mechanizmus, sutvirtėjo skaičiavimo įgūdžiai, atsiskleidė meniniai gebėjimai, tobulėjo erdvinis mąstymas, dėmesys. Grupėse iškilo trys gražios ir tvirtos pilys, paskatinusios vaikų kūrybiškumą ir smalsumą.

{gallery}2020-2021/projektas/ten_pasaku_pily:::0:0{/gallery}

Skip to content