Menu Close

Lietuvos mažųjų žaidynės 2023

Projektas  „Lietuvos mažųjų žaidynės“

Respublikinio projekto ,,Lietuvos mažųjų žaidynių“ startas mūsų darželyje!
2023 m. vasario 10 dieną, smagiai ir linksmai nusiteikę, įstaigos ugdytiniai kartu su savo mokytojomis skubėjo į virtualų užsiėmimą.
Iškilmingai įnešus vėliavą bei paskelbus užsiėmimų startą, kartu su virtualia trenere Diana ir Ąžuolu, sėkmingai „įveikėme“ pirmąją treniruotę,
kurios tikslas – tobulinti ėjimo įgūdžius. Projekto koordinatorės – ikimokyklinio ugdymo grupių „Boružėlė“ ir „Varpelis“ mokytojos.
Buvo labai gera kartu aktyviai pasportuoti!!

 

Lietuvos mažųjų žaidynių pagrindas – skirtingų estafečių varžybos, kuriuos yra organizuojamos trimis etapais. Pirmajame etape dalyvauja visi įstaigos ugdytiniai ir bendruomenė. Antrajame etape įstaiga organizuoja sporto festivalius įstaigos viduje. Trečiojo, finalinio etapo metu įstaiga deleguoja komandą (3 mergaitės, 3 berniukai, 2 pedagogai) atstovauti darželį 10-yje didžiųjų festivalių, kuriuose visi dalyviai tampa nugalėtojais. Siekiama, kad kuo daugiau vaikų patirtų džiaugsmą ir pozityvias emocijas sportuodami.
Dalinamės projekto akimirkomis…

 

 

Projekto „Lietuvos Mažųjų žaidynės 2023“ festivalis įstaigoje

Skip to content