Menu Close

Europos judumo savaitė 2022

     

Kasmet Europos Komisija paskelbia po naują Europos judumo savaitės temą, šiemet ji – „Bendrauk lengviau“, o šūkis „Judėk laisviau“. Aplinkos ministerija, Europos judumo savaitės koordinatorė Lietuvoje, šiemet ragino ne tik savivaldybes, bet visas šalies įmones ir organizacijas aktyviai prisijungti prie kasmetinės miestų tvaraus judėjimo akcijos.
Taigi, rugsėjo 16-22 dienomis lopšelio-darželio „Raudonkepuraitė“ bendruomenė  pasirengusi daug ir aktyviai judėti. Kiekvieną savaitės dieną skirsime skirtingoms veikloms: smagiems šokiams, visuotinei mankštai, „ Kamuolio“ dienai, judriesiems žaidimams, „Apibėk darželį“ bei išradingai minėsime akciją „Diena be automobilio“. Patys mažiausi darželio ugdytiniai su savo mokytojomis žingsnelius skaičiuos darželyje, savo aikštelėse, muzikos salėje.

Bus labai smagu!

Skip to content