Menu Close

Naujienos

Pirmosios pagalbos mokymai

Gruodžio mėnesį, Plungės lopšelyje-darželyje „Raudonkepuraitė”, vyko teoriniai ir praktiniai pirmosios pagalbos mokymai, kuriuos vedė Plungės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro, visuomenės sveikatos specialistė vykdanti visuomenės sveikatos stiprinimą Aistė Jakočiūnė. (daugiau…)

/ Naujienos

Kūno kultūros ir sporto diena darželyje

      Spalio pirmąją savaitę, minint kūno kultūros ir sporto dieną, Plungės lopšelyje-darželyje „Raudonkepuraitė“ vyko „krūva“ sportinių pramogų. Patys mažiausi rytinės mankštos metu aktyviai, įvairiais būdais judėjo: bėgiojo, šokinėjo, žaidė, mokėsi atlikti sportinius judesius – mesti, pagauti, spirti spalvotus kamuoliukus, balionus, išlaikyti pusiausvyrą atliekant pratimus su kliūtimis. (daugiau…)

/ Naujienos

Pasaulinė širdies diena

     Kad paminėtų Pasaulinę širdies dieną, Plungės lopšelis-darželis „Raudonkepuraitė“ priėmė Plungės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro kvietimą šią dieną praleisti kartu. Rugsėjo 29 d. rytą priešmokyklinės grupės ugdytiniai kartu su mokytoja bei visuomenės sveikatos priežiūros specialiste kalbėjo su vaikais apie fizinę bei emocinę sveikatą. (daugiau…)

/ Naujienos

Judumo savaitė lopšelyje – darželyje „Raudonkepuraitė“

Judumo savaitė – tai proga būti fiziškai aktyviems, įtraukti ugdytinius į judrias ir džiugias veiklas, nepamiršti sporto teikiamo džiaugsmo. Rugsėjo 16-22 dienomis lopšelis-darželis „Raudonkepuraitė“ gyveno sportiniu ritmu. (daugiau…)

/ Naujienos

Rugsėjo 1-osios šventė darželyje

Rugsėjis sugrąžino visus iš vasaros ir dovanojo mums gražią, prasmingą dieną, metai iš metų pasikartojančią, bet kaskart vis kitokią… (daugiau…)

/ Naujienos

Darželinukų futboliuko šventė

Plungės darželinukų futboliuko šventė

Birželio 29 d. “Saulutės” ir “Boružėlės” grupių vaikai smagiai žingsniavo į didžiulį stadioną, kuriame vyko Plungės darželių futbolo šventė. Užsiėmimus vedė FK “Babrungas” treneriai. Mūsų darželio komanda noriai atliko įvairias rungtis. Smagiai žaidė futbolą, vikriai gaudė trenerį ir draugus, išradingai atliko pratimus su kamuoliu ir estafečių rungtis. Vaikų nuoširdus žaidimas buvo įvertintas kamuoliais ir balionais, o mažieji žaidėjai atsidėkojo skambiu “ačiū” ir plačiomis šypsenomis. Grįžome linksmi, žvalūs ir kupini gerų emocijų.

 

/ Naujienos

Projektas “Sveikata visus metus”

Tęstinis projektas “Sveikata visus metus 2022”

Projekto tikslas – padėti vaikams įgyti bendrą sveikatos suvokimą, išsiugdyti sveikatai naudingus gebėjimus, įpročius bei nuostatas, atsakomybę už savo ir kitų sveikatą, paskatinti juos rinktis sveiką gyvenimo būdą.
Kiekvieną mėnesį „Raudonkepuriukų“ komanda – grupių „Ąžuoliukas“ ir „Varpelis“ vaikai su mokytojomis stengsis įgyvendinti įvairius sveikatos užduočių iššūkius.
Projekto trukmė – 2022 m. sausio–gruodžio mėn.
Kiekvieną mėnesį tinklalapyje www.ssus.lt. skelbiamas  naujas iššūkis, nauja užduotis.
Kviečiame pasidžiaugti įgyvendintų vasario mėnesio  iššūkių rezultataishttps://www.darzelisraudonkepuraite.lt/wp-content/uploads/2022/03/Raudonkepuriukai.pps
Kovo mėnesio iššūkis : „Saugus ir sveikas (kaip elgtis įvairiose sveikatai pavojingose situacijose)“ „Raudonkepuriukai“II iššūkis

Balandžio mėnesio iššūkis : „Švara – sesutė, sveikata – motutė.“  „Raudonkepuriukai“ III iššūkis

 

Projektas “Sveikata visus metus 2021”

„Nykštukai“ prisijungė prie Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro organizuojamo projekto “Sveikata visus metus 2021”, kurio organizatoriai kiekvieną mėnesį skelbia vis naują iššūkį ir kviečia leistis į sveikatos užduočių kelionę.

 

 

 

 

 

/ Naujienos

Abipusis ryšys

Atsiliepimai apie mūsų įstaigą

Mums labai svarbi jūsų nuomonė, nes tikime, kad viskas, kas geriausia yra sukuriama bendromis pastangomis, todėl maloniai Jūsų prašome pasidalinti savo mintimis, išsakyti pastabas, o gal tiesiog pagirti kurį nors mūsų darželio narį 🙂

Skip to content