Menu Close

Naujienos

Kūno kultūros ir sporto diena darželyje

      Spalio pirmąją savaitę, minint kūno kultūros ir sporto dieną, Plungės lopšelyje-darželyje „Raudonkepuraitė“ vyko „krūva“ sportinių pramogų. Patys mažiausi rytinės mankštos metu aktyviai, įvairiais būdais judėjo: bėgiojo, šokinėjo, žaidė, mokėsi atlikti sportinius judesius – mesti, pagauti, spirti spalvotus kamuoliukus, balionus, išlaikyti pusiausvyrą atliekant pratimus su kliūtimis. (daugiau…)

/ Naujienos

Pasaulinė širdies diena

     Kad paminėtų Pasaulinę širdies dieną, Plungės lopšelis-darželis „Raudonkepuraitė“ priėmė Plungės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro kvietimą šią dieną praleisti kartu. Rugsėjo 29 d. rytą priešmokyklinės grupės ugdytiniai kartu su mokytoja bei visuomenės sveikatos priežiūros specialiste kalbėjo su vaikais apie fizinę bei emocinę sveikatą. (daugiau…)

/ Naujienos

Judumo savaitė lopšelyje – darželyje „Raudonkepuraitė“

Judumo savaitė – tai proga būti fiziškai aktyviems, įtraukti ugdytinius į judrias ir džiugias veiklas, nepamiršti sporto teikiamo džiaugsmo. Rugsėjo 16-22 dienomis lopšelis-darželis „Raudonkepuraitė“ gyveno sportiniu ritmu. (daugiau…)

/ Naujienos

Rugsėjo 1-osios šventė darželyje

Rugsėjis sugrąžino visus iš vasaros ir dovanojo mums gražią, prasmingą dieną, metai iš metų pasikartojančią, bet kaskart vis kitokią… (daugiau…)

/ Naujienos

Darželinukų futboliuko šventė

Plungės darželinukų futboliuko šventė

Birželio 29 d. “Saulutės” ir “Boružėlės” grupių vaikai smagiai žingsniavo į didžiulį stadioną, kuriame vyko Plungės darželių futbolo šventė. Užsiėmimus vedė FK “Babrungas” treneriai. Mūsų darželio komanda noriai atliko įvairias rungtis. Smagiai žaidė futbolą, vikriai gaudė trenerį ir draugus, išradingai atliko pratimus su kamuoliu ir estafečių rungtis. Vaikų nuoširdus žaidimas buvo įvertintas kamuoliais ir balionais, o mažieji žaidėjai atsidėkojo skambiu “ačiū” ir plačiomis šypsenomis. Grįžome linksmi, žvalūs ir kupini gerų emocijų.

 

/ Naujienos

Abipusis ryšys

Atsiliepimai apie mūsų įstaigą

Mums labai svarbi jūsų nuomonė, nes tikime, kad viskas, kas geriausia yra sukuriama bendromis pastangomis, todėl maloniai Jūsų prašome pasidalinti savo mintimis, išsakyti pastabas, o gal tiesiog pagirti kurį nors mūsų darželio narį 🙂

Skip to content