Menu Close

Tarptautinė draugo diena

Pasaulyje nėra didesnio turto už draugystę. „Išbraukti iš gyvenimo draugystę – tolygu atimti iš pasaulio saulės šviesą“, – teigė senovės romėnų filosofas Ciceronas. Graži draugystė suteikia vaikams visavertiškumo jausmą, pasitikėjimą, artumą, supratimą. Turėti tikrą draugą – didelis džiaugsmas, o pati draugystė padeda vaikams augti, pažinti pasaulį, atskleisti save. Kartu su draugais galima smagiai leisti laiką, dalintis paslaptimis, savo mažomis patirtimis ir, žinoma, žaislais. ,,Paukštelių” grupės vaikai pasikvietė į svečius ,,Zuikučių” grupės draugus, kuriems padovanojo širdutes, žiūrėjo filmuką apie draugus, šoko, žaidė ir vaišino savo džiovintais obuoliais, bananais, svarainiais, o ,,Zuikučiai” pavaišino pačių keptais sausainukais. Kiti mūsų kaimynai – „Žiogelių“ ir „Saulutės“ grupės vaikai, draugiškai padirbėjo ir šitokio rezultato patys nesitikėjo. Draugo dienai paminėti, jie pečius surėmę, stengėsi, triūsė ir plušėjo, vienas kitam padėjo. Pasipuošė jie žaismingai savo laiptinėlę, o po to arbatą gėrė ir grožiu gėrėjos. Pailsėję po darbų, už rankų susiėmę, linksmai leido laiką „Drakoniuko“ spektaklyje, „Žvaigždės pelėdoms”, kur šmaikščiai ir linksmai personažai vaikams papasakojo kaip įveikti savo baimes. Šaunūs aktoriai šoko, dainavo ir skleidė gerą nuotaiką. Buvo smagi draugų dienelė!

 

Skip to content