Švenčiam laisvę

Vasario 16-oji – valstybės atkūrimo diena – ypatinga šventė visai Lietuvai. Mūsų lopšelio-darželio bendruomenė šią šventę šiemet minėjo savo įstaigoje įgyvendinamu projektu „Lietuva pro vaikystės langą“, dalyvaudama tarptautiniame projekte „Langas į Lietuvą“, įtraukiajame festivalyje-parodoje „Nešuosi Lietuvą savo širdyje“ kūrybinių darbų bei meninėse programose, surengdama priešmokyklinukų viktoriną „Aš pažįstu savo gimtinę“.  Dalyvaudami šiuose renginiuose vaikai ugdėsi meninę raišką, kūrybinius gebėjimus, pilietiškumą, plėtojo supratimą apie Lietuvą.

O koks gi gimtadienis be svečių, kurių sulaukėme iš Plungės Mykolo Oginskio meno mokyklos! Visas būrys talentingų mokinukų kartu su savo mokytojais dovanojo mūsų mažiesiems pačias skambiausias melodijas, gražiausius šokius ir pačias džiugiausias akimirkas… Plungės Mykolo Oginskio meno mokykla
Šventė baigėsi, bet meilė Tėvynei mažose širdelėse liks visa gyvenimą…💛💚❤️