Menu Close

Edukacinė programa bendruomenei

Sausio 25-ą dieną mūsų lopšelyje-darželyje lankėsi linksma šeimos komanda – Ilona ir Vidmantas Bakšiai. Ilona Bakšė  – kūrybininkė, vaikiškų knygelių autorė bei pavydėtina energija ir pozytivumu spinduliuojanti asmenybė, kuri mums atvežė 3-jų dalių edukacinę programą su tikslu sustiprinti visos darželio bendruomenės emocinę sveikatą.

Rytą pradėjome nuo edukacijos vaikams „Knygutės nuotykiai“. Susitikimo metu mažieji susipažino su ypatingu edukacijos veikėju Tapatuliu, klausėsi jo sekamų pasakų, žaidė,  žiūrėjo realų knygutės gimimo kelią nuo vizijos iki skaitytojo. Lektorė vaikams parodė, kaip atrodo knygučių rankraščiai, paruoštukai bei smagius būdus, kaip namų sąlygomis pasidaryti knygutes patiems. Patenkinę savo smalsumą, su plačiomis šypsenomis veiduose , mažieji išgužėjo į grupes pietų miegelio.

II – oji programos dalis prasidėjo EFT (Emocijų paleidimo metodas tuksenant) mokymais pedagogams. Šių mokymų metu išbandėme ir išmokome  daugelyje pasaulio šalių praktikuojamą EFT metodą tuksenant 9 pagrindinius , žmogaus kūne esančius emocijų paleidimo taškus. Šią EFT metodo praktiką gali naudoti visi – nuo mažo iki suaugusio, todėl mūsų mokytojai susipažino ir su šio metodo versija pritaikyta vaikams, specialiai tam sukurtu personažu Tapatuliu ir jo nuotykiais.

Dienos programą užbaigėme vakarine paskaita tėveliams „Kaip padėti vaikui užmigti“. Jos metu tėveliai susipažino su miego baimės priežastimis, sužinojo 10 būdų , kaip padėti savo vaikams užmigti, gavo naudingų lektorės patarimų.

Esame labai dėkingi lektorei Ilonai už plačias vaikų šypsenas, už mūsų mokytojų susidomėjimo kupinas akis, išvalytas nepageidaujamas mintis, už tai, kad apjungė visą mūsų darželio bendruomenę ir įnešė gerų emocijų.

Skip to content