Menu Close

Užgavėnės 2020 m.


Warning: join(): Invalid arguments passed in /home/darzelisraudon/domains/darzelisraudonkepuraite.lt/public_html/wp-content/themes/design/inc/blog/class-post-entry.php on line 252

UŽGAVĖNĖS DARŽELYJE

Užgavėnės -viena linksmiausių žiemos švenčių. Nors šiemet žiema sniego pagailėjo, vis dėlto, darželio bendruomenė pasiruošė tradiciniam ir triukšmingam žiemos išvarymui. Užgavėnių dieną persirengę įvairiausiais personažais susirinko į darželio kiemą, kur visi linksmai šoko, pokštavo, vyko Lašininio ir Kanapinio kova, valgė blynus, lašinukus, ragavo silkutę, įvairiausiais burtais ir užkalbėjimais gynė žiemą iš kiemo. Šventės svarbiausias ir reikšmingiausias momentas – Morės deginimas visiems paliko neišdildomą įspūdį. Manom, kad žiemą išvijom, o dabar laukiam pirmųjų pavasario pranašų.

{gallery}2019-2020m.m/sventes/uzgavenes_2020:::0:0{/gallery}

Skip to content