Menu Close

Tarptautinė programa „Zipio draugai“

 Mūsų įstaigos priešmokyklinukai jau ne pirmus metus dalyvauja Tarptautinės programos „Zipio draugai“ įgyvendinime. Balandžio 28 d. priešmokyklinių grupių „Boružėlė “ ir „Saulutė“  ugdytiniai sėkmingai užbaigė šią tarptautinę vaikų socialinių gebėjimų ugdymo programą. Ši emocinių ir elgesio problemų ankstyvosios prevencijos programa skirta ugdyti vaikų socialinius ir emocinių sunkumų įveikimo gebėjimus: ji moko vaikus suvokti ir kalbėti apie jausmus, įdėmiai išklausyti, susidraugauti ir išsaugoti draugystę, kreiptis pagalbos ir padėti aplinkiniams, įveikti vienišumą, atstūmimą, patyčias ar priekabiavimą, spręsti konfliktus, lengviau išgyventi pasikeitimus ir netektį.  Jaukiai susėdę prie šilto puodelio arbatos, vaikai kartu su mokytoja aptarė programos naudą: ko išmoko, kas labiausiai pasisekė, ko nepavyko įgyvendinti. Pasak vaikų, įsimintiniausios akimirkos buvo praleistos Zipio draugijoje : išvykos į miesto biblioteką, Plungės parką, smagūs vaikų gimtadieniai, knygelių skaitymas, sportinės ir kt. kasdienės veiklos.  Sėkmingo programos užbaigimo proga, ugdytiniams  buvo įteikti „Zipio draugų“ diplomai, uždėtos mokytojų pagamintos apyrankės.

Skip to content