Sveikų dantukų komanda skuba į pagalbą

Kovo 20 d.  lopšelyje-darželyje „Raudonkepuraitė“ svečiavosi ,,Ave Medica“ klinikos burnos higienistė Radvilė Vaškytė. Burnos higienistė  vedė pamokėles apie burnos higieną priešmokyklinukų grupių ,,Boružėlė” ir ,,Varpelis“ vaikams. Radvilė su vaikais bendravo pasitelkdama edukacinę vaizdinę medžiagą, ,,Sveikų dantų komanda skuba į pagalbą!“. Pamokėlės metu vaikai prisiminė ir sužinojo, kam reikalingi dantys, seilės, liežuvis, kokia yra danties sandara, ką mėgsta ir ko nemėgsta mūsų dantys. Bet didžiausias dėmesys buvo skirtas bakterijoms, kurių burnoje yra 600 rūšių, nes jos ir pažeidžia sveikus dantis. Nuoširdžiai dėkojame ,,Ave Medica“ klinika burnos higienistei Radvilei Vaškytei už bendradarbiavimą.