Menu Close

Sveikiausia įmonės, įstaigos, organizacijos komanda 2023 m

2023 m. gruodžio 1 d. įvyko konkurso Sveikiausia įmonės, įstaigos, organizacijos komanda 2023 m. nugalėtojo apdovanojimo renginys.  Sveikiausia įmonės, įstaigos, organizacijos komanda 2023 m. – Plungės lopšelis-darželis „Raudonkepuraitė“. Renginio organizatoriai – Plungės visuomenės sveikatos biuras  kartu su Plungės rajono savivaldybe. Konkurso tikslas – skatinti sveikos gyvensenos iniciatyvas įmonėse, įstaigose, organizacijose, ugdyti sveikos gyvensenos įgūdžius bei rūpinimąsi savo sveikata.

Plungės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras parengė 8 iššūkius ir skatino dalyvauti komandas siekiant stiprinti sveikatą darbe, laikantis sveikos gyvensenos principų ir taisyklių. Konkursas vyko nuo 2023 m. spalio 2 d. ir dalyvavo 12 Plungės rajono įmonių, įstaigų, organizacijų komandų: Plungės Lopšelis-darželis Rūtelė, Plungės TVM, Plungės akademiko Adolfo Jucio progimnazija, Plungės lopšelis – darželis „Pasaka“, Žemaičių Kalvarijos Motiejaus Valančiaus gimnazija, Alsėdžių Gimnazijos Skyrius Plungės miesto seniūnija, Telšių apskrities sergančiųjų nervų-raumenų ligomis asociacija, UAB „Vičiūnai ir partneriai“, Plungės kooperatinė prekyba komanda “Nekaloringos”, Plungės rajono policijos komisariatas. Konkurso apdovanojimo akimirkos.

 

 

 

 

 

 

Skip to content