Senio besmegenio išdaigos

SENIO BESMEGENIO IŠDAIGOS

Mes nulipdėm sniego senį.

Sniego senį, besmegenį,

Na, o senis besmegenis-

Nesmagu, vaikai be senės…

Lietuvoje – žiemos metas. Pagaliau, pagaliau dangus pabėrė sniegelio, jis netirpo, šalčio sustingdytas pradėjo gruzdėti po kojomis ir virto tikru sniegu… O pirmadienį (sausio 18d.) pasitiko nedidelis ATLYDYS. Sniegelis tapo lipnus, tinkamas Sniego senių lipdymui. Darželio ugdytiniai, lydimi grupės auklėtojų, iškurnėjo į lauką lipdyti senių besmegenių. Sveikatingumo valandėlės metu, vaikai dirbo išsijuosę: kas rideno sniego kamuoliukus ir juos lipdė į vieną didelį kamuolį, kas kibirėliais nešė sniegą. Senius besmegenius papuošė akmenėliais, kaštonais, konkorėžiais, nuspalvino lūpas ir skruostus. Šoko ratelius ir džiaugėsi vieni kitų darbais.

{gallery}sventes/besmegenio_isdaigos:::0:0{/gallery}