Menu Close

Projektas “Vaiko kelias į gražią kalbą. Laimingas vaikas”


Warning: join(): Invalid arguments passed in /home/darzelisraudon/domains/darzelisraudonkepuraite.lt/public_html/wp-content/themes/design/inc/blog/class-post-entry.php on line 252

Tarptautinis projektas “Vaiko kelias į gražią kalbą. Laimingas vaikas”

Šiais mokslo metais mūsų darželio mažieji, lopšelio grupių „Meškutis”, „Drugelis”, Voveriukai” vaikučiai, su savo mokytojomis Jolanta, Sigita, Vita, Lina bei logopede Regina, dalyvavo tarptautiniame projekte „Vaiko kelias į gražią kalbą. Laimingas vaikas”. Smulkiosios motorikos, judesio pagalba mažais žingsneliais keliavome į kalbos šalį per garsų, kvapų, spalvų pasaulį. Kvietėme bendradarbiauti ir tėvelius, atliekant namuose užduotėles smulkiajai motorikai lavinti.

{gallery}2020-2021/projektas/vaiko_kelias:::0:0{/gallery}

Skip to content