Projektas „Lietuvos mažųjų žaidynės“

„Lietuvos mažųjų žaidynės“

Su dideliu džiaugsmu bei energija prisijungėme prie jau septintojo „Lietuvos mažųjų žaidynės“ sezono. Šį puikų projektą organizuoja Respublikinė ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacija ir Lietuvos tautinis olimpinis komitetas iš dalies finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo mainų paramos fondas.

Projekto tikslas – didinti (1-7 m) vaikų fizinį aktyvumą, taikant inovatyvias fizinio ugdymo formas.

Projekto uždaviniai:

• Parengti ir vykdyti reguliarias virtualias fizinio aktyvumo pamokėles ikimokyklinio ugdymo įstaigose (ne mažiau 3 k./sav.).
  • Organizuoti ikimokyklinio amžiaus vaikų fizinį aktyvumą ir pozityvias patirtis skatinančius renginius (festivalius).
  • Supažindinti Lietuvos ikimokyklinio ugdymo pedagogus su fizinį aktyvumą skatinančių veiklų organizavimo metodikomis.

Mūsų įstaigos projekto koordinatorės – ikimokyklinio ugdymo grupių „Nykštukas“ ir „Bitutė“
I-ąjame etape dalyvauja 11 įstaigos grupių.
Dalinamės virtualių pamokėlių akimirkomis…