Menu Close

Projektas  „Lietuvos mažųjų žaidynės“

Projektas  „Lietuvos mažųjų žaidynės“

Su dideliu džiaugsmu bei energija prisijungėme prie jau septintojo „Lietuvos mažųjų žaidynės“ sezono. Šį puikų projektą organizuoja Respublikinė ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacija ir Lietuvos tautinis olimpinis komitetas iš dalies finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo mainų paramos fondas.

Projekto tikslas – didinti (1-7 m) vaikų fizinį aktyvumą, taikant inovatyvias fizinio ugdymo formas.

Projekto uždaviniai: 

  • Parengti ir vykdyti reguliarias virtualias fizinio aktyvumo pamokėles ikimokyklinio ugdymo įstaigose (ne mažiau 3 k./sav.).
  • Organizuoti ikimokyklinio amžiaus vaikų fizinį aktyvumą ir pozityvias patirtis skatinančius renginius (festivalius).
  • Supažindinti Lietuvos ikimokyklinio ugdymo pedagogus su fizinį aktyvumą skatinančių veiklų organizavimo metodikomis.

Mūsų įstaigos projekto koordinatorės – ikimokyklinio ugdymo grupių „Nykštukas“ ir „Bitutė“ mokytojos.
I-ąjame etape dalyvauja 11 įstaigos grupių.
Dalinamės virtualių pamokėlių akimirkomis…

        Projekto „Lietuvos Mažųjų žaidynės 2022“ festivalis įstaigoje

Balandžio 14 d. lopšelyje-darželyje „Raudonkepuraitė“ vyko respublikinio projekto „Lietuvos Mažųjų žaidynės“ festivalis. Festivalio simboliu pasirinkome vieną vikriausių gyvūnų – zuikį, kuris visus sukvietė į „Zuikių varžytuves“ darželio kiemelyje. Vėliau žaidynių festivalis persikėlė į naujai mūsų mieste įrengtą aktyvaus laisvalaikio ir pramogų zoną, kur visų jau laukė visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Rasa su paruoštomis sportinėmis užduotimis.

 

Birželio 4 d. Palangoje nuvilnijo ,,Lietuvos mažųjų žaidynių” baigiamojo etapo šventė. Joje mūsų darželį atstovavo ,,Bitučių” ir ,,Nykštuko” grupių komanda. Vaikai labai stengėsi, įveikė visas rungtis ir darželiui parvežė olimpinę taurę bei diplomą.

 

 

 

 

 

 

 

 

Skip to content