Projektas “Draugystei sienų nėra”

Projektas “Draugystei – sienų nėra”

Pasibaigė ilgalaikis projektas ,,Draugystei – sienų nėra”, kurį organizavo ir jame dalyvavo Plungės lopšelio-darželio ,,Raudonkepuraitė”, ,,Paukštelių” gr. ir Plungės lopšelio-darželio ,,Nykštukas”, ,,Žiogelių” gr. ugdytiniai su savo priešmokyklinio ugdymo mokytojomis Odeta ir Egle. Projektas vyko nuotoliniu būdu, pasitelkiant šiuolaikines technologijas, kurios ne tik “sugriauna” sienas, bet ir padeda susirasti draugų.
Draugystė – tai nepaprastas, kupinas atradimų patyrimas. Jis padeda vaikams augti, pažinti pasaulį, atskleisti save. Projekto metu darželinukai ne tik atrado naujų draugų, su kuriais kartu leido laiką, bet ir dalinosi patirtimi ir patarimais, įgyvendino įvairiausius sumanymus, dainavo, šoko, sprendė kryžiažodžius, lipdė dovanėles – molines vazeles savo mamytėms, sodino į jas augaliukus, piešė savo šeimas, žaidė įvairiausius žaidimus.
Ugdytiniai šauniai ir nuostabiai praleido laiką, džiaugėsi kartu nuveiktais darbais, buvimu šalia, šypsenomis ir skardžiu juoku.
Info parengė Odeta Derkintienė

{gallery}2020-2021/projektas/draugystei_sienu_nera:::0:0{/gallery}