Menu Close

Praktinis-teorinis užsiėmimas „Judriųjų žaidimų taikymo galimybės ankstyvojo amžiaus tarpsnyje“

Ankstyvojo amžiaus vaiko gyvenimo metai – tai motorinio vystymosi laikotarpis. Tai reiškia, kad nuo šios sistemos išsivystymo priklauso visų kitų organų ir sistemų raida bei vaiko psichikos formavimasis.
Gegužės 10 d. mūsų lopšelyje-darželyje vyko teorinis-praktinis užsiėmimas „Judriųjų žaidimų taikymo galimybės ankstyvojo amžiaus tarpsnyje“, kurį, miesto bei rajono ikimokyklinių ugdymo įstaigų mokytojams organizavo mokytoja Donata Krolienė. Mokytoja pasidalino savo darbo įžvalgomis, davė mokytojoms nemažai gerų patarimų, kaip sudominti vaikus, įtraukti juos į fizinio lavinimo veiklas. Ačiū mūsų įstaigos mokytojai Donatai už dalijimąsi gerąja patirtimi su kitais rajono mokytojais.

Skip to content