|
|
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
Laisvės gynėjų diena Šiandien, sausio 13 d., darželinukai prisiminė ir paminėjo prieš trisdešimt metų iškovotą mūsų laisvės pergalę. Daugiau… |
![]() |
Atsisveikinimas su eglute Rodos, šitaip neseniai |
![]() |
Džiaugiamės Mūsų darželio “Paukštelių” grupės vaikučiai ir jų mokytojos dalyvavo Plungės kultūros centro iniciatyvoje kuriant KALĖDŲ MIESTĄ PLUNGĖJE. Už parodytą kūrybiškumą, puošiant mūsų miesto – darželio grupės erdvę, buvo įvertinti padėka ir saldžia dovanėle. |
![]() |
Pažintinis – pramoginis renginys ,,Obuolys – vaisių karalius” Spalio 8 dieną, vykdant Plungės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos projektą ,,Sveikas maistas – sveikas aš”, ,,Nykštuko” grupėje vyko pažintinis -pramoginis renginys ,,Obuolys – vaisių karalius”. Daugiau… |
![]() |
Paragauk, atspėk, pavadink “Bitučių” grupės vaikai tikri degustatoriai – net užrištomis akimis paragavę, gali atspėti ir neklysdami pasakyti, kokia tai daržovė. Daugiau… |
![]() |
Sveikuoliški vaisiniai kokteiliai Toliau vyksta veiklos pagal Plungės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos projektą “Sveikas maistas – sveikas aš”. Už laimėto projekto lėšas darželis įsigijo dvi kokteilines, todėl nuo šiol gyvensime sveikiau. “Bitučių” grupės vaikučiai pirmieji išbandė naująjį pirkinį – gamino sveikuoliškus lietuviškų obuolių ir uogų kokteilius ir jais mėgavosi. Daugiau… |
![]() |
Pažintinė išvyka į gyvulininkystės ūkį Rugsėjo 24 d., vykdydami Plungės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos projektą ,,Sveikas maistas – sveikas aš”, Nykštukų gr. vaikučiai vyko į pažintinę išvyką, į ūkininko Algirdo Norkaus ūkį. Šaunus Noelio tėtis ūkininkas ir miela močiutė svetingai vaikučius sutiko, aprodė ir supažindino su ūkiu ir jo gyventojais, maloniai vaišino pieneliu ir sūriu su medumi. Daugiau… |
![]() |
Solidarumo bėgimas 2020 Raudonkepuraitės bendruomenė, organizacijos “Gebėkit vaikus” paraginta, susivienijo dėl bendro tikslo – padėti vieni kitiems. Daugiau… |
![]() |
Išvyka į ūkininko ūkį Vykdydami Plungės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos projektą “Sveikas maistas – sveikas aš” “Bitučių” gr. vaikai vyko į ūkininko T.Untulio ūkį, ten skynė ir rinko obuolius, susipažino su ūkio gyventojais, vaišinosi obuoliais ir obuolių pyragu, leido laiką gryname ore. Daugiau… |
![]() |
Plaukimo ir saugaus elgesio vandenyje pamokos Rugsėjo 23 d. priešmokyklinių ugdymo grupių „Paukšteliai“, „Zuikutis“ vaikai apsilankė Palangos baseine. |
![]() |
Diena be automobilio Kiekvienais metais rugsėjo 22-ąją dieną pasaulyje minima „Diena be automobilio“. |
![]() |
Paskaita – praktinis užsiėmimas įstaigos mokytojoms “Kaip suteikti pagalbą skęstančiajam” Apie pagalbą nelaimės ištiktam žmogui, turi žinoti ne tik vaikai, bet ir suaugusieji. Todėl ta pačia tema vyko paskaita-praktinis užsiėmimas įstaigos mokytojoms, kurį pravedė Plungės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro specialistė Ilona Pocienė. Daugiau… |
![]() |
Paskaita – praktinis užsiėmimas “Kaip suteikti pagalbą skęstančiajam” Mūsų darželio sveikatos priežiūros specialistė Rasa Staponkienė priešmokyklinių ugdymo grupių „Paukšteliai“, „Zuikutis“ vaikams pravedė paskaitą- praktinį užsiėmimą – „Kaip suteikti pagalbą skęstančiąjam“. Pokalbiai su vaikais vyko darželio metodiniame centre, pažiūrėjus mokomąjį filmuką „Saugus elgesys vandenyje“. Praktinė veikla persikėlė į darželio kiemą. Daugiau… |
![]() |
Rugsėjo 1-osios šventiniai susitikimai Štai ir atkeliavo Rugsėjo 1-oji, pasipuošusi rudeniniais debesų karoliais, gėlėmis ir vaikų juoku. Linkime visiems aktyvių, kūrybingų ir linksmų mokslo metų! Daugiau… |
![]() |
Svarbi informacija tėvams!!! Švietimo įstaigų veiksmai, jei vaikui pasireiškia peršalimo požymiai |
| 2019-2020 mokslo metų veikla | |
| 2018-2019 mokslo metų veikla | |
| 2017-2018 mokslo metų veikla | |
| 2016-2017 mokslo metų veikla | |
| 2015-2016 mokslo metų veikla |
|
Laisvės gynėjų diena Šiandien, sausio 13 d., darželinukai prisiminė ir paminėjo prieš trisdešimt metų iškovotą mūsų laisvės pergalę. Daugiau… |
Atsisveikinimas su eglute O šiandieną, tradiciškai per TRIS KARALIUS, grupėse vyko atsisveikinimas su KALĖDŲ EGLUTE. Daugiau… |
Pažintinis – pramoginis renginys ,,Obuolys – vaisių karalius” Spalio 8 dieną, vykdant Plungės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos projektą ,,Sveikas maistas – sveikas aš”, ,,Nykštuko” grupėje vyko pažintinis -pramoginis renginys ,,Obuolys – vaisių karalius”. Daugiau… |
|
Paragauk, atspėk, pavadink “Bitučių” grupės vaikai tikri degustatoriai – net užrištomis akimis paragavę, gali atspėti ir neklysdami pasakyti, kokia tai daržovė. Daugiau… |
Sveikuoliški vaisiniai kokteiliai Toliau vyksta veiklos pagal Plungės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos projektą “Sveikas maistas – sveikas aš”. Už laimėto projekto lėšas darželis įsigijo dvi kokteilines, todėl nuo šiol gyvensime sveikiau. “Bitučių” grupės vaikučiai pirmieji išbandė naująjį pirkinį – gamino sveikuoliškus lietuviškų obuolių ir uogų kokteilius ir jais mėgavosi. Daugiau… |
Pažintinė išvyka į gyvulininkystės ūkį Rugsėjo 24 d., vykdydami Plungės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos projektą ,,Sveikas maistas – sveikas aš”, Nykštukų gr. vaikučiai vyko į pažintinę išvyką, į ūkininko Algirdo Norkaus ūkį. Daugiau… |
|
Solidarumo bėgimas 2020 Raudonkepuraitės bendruomenė, organizacijos “Gebėkit vaikus” paraginta, susivienijo dėl bendro tikslo – padėti vieni kitiems. Daugiau… |
Išvyka į ūkininko ūkį Vykdydami Plungės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos projektą “Sveikas maistas – sveikas aš” “Bitučių” gr. vaikai vyko į ūkininko T.Untulio ūkį, ten skynė ir rinko obuolius, susipažino su ūkio gyventojais, vaišinosi obuoliais ir obuolių pyragu, leido laiką gryname ore. Daugiau… |
Plaukimo ir saugaus elgesio vandenyje pamokos Rugsėjo 23 d. priešmokyklinių ugdymo grupių „Paukšteliai“, „Zuikutis“ vaikai apsilankė Palangos baseine. |
|
Diena be automobilio Kiekvienais metais rugsėjo 22-ąją dieną pasaulyje minima „Diena be automobilio“. |
Paskaita – praktinis užsiėmimas įstaigos mokytojoms “Kaip suteikti pagalbą skęstančiajam” Apie pagalbą nelaimės ištiktam žmogui, turi žinoti ne tik vaikai, bet ir suaugusieji. Todėl ta pačia tema vyko paskaita-praktinis užsiėmimas įstaigos mokytojoms, kurį pravedė Plungės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro specialistė Ilona Pocienė. Daugiau… |
Paskaita – praktinis užsiėmimas “Kaip suteikti pagalbą skęstančiajam” Mūsų darželio sveikatos priežiūros specialistė Rasa Staponkienė priešmokyklinių ugdymo grupių „Paukšteliai“, „Zuikutis“ vaikams pravedė paskaitą- praktinį užsiėmimą – „Kaip suteikti pagalbą skęstančiąjam“. Daugiau… |
|
Rugsėjo 1-osios šventiniai susitikimai Štai ir atkeliavo Rugsėjo 1-oji, pasipuošusi rudeniniais debesų karoliais, gėlėmis ir vaikų juoku. Linkime visiems aktyvių, kūrybingų ir linksmų mokslo metų! Daugiau…
|



























