Mažųjų olimpiada

“Raudonkepuraitės” darželio komanda – “Mažųjų olimpiados 2016” I-etapo nugalėtojai!

Mūsų lopšelis-darželis pirmus metus įsijungė į Lietuvos ikimokyklinio ugdymo įstaigų projektą “Mažųjų olimpiada 2016″, kurį organizuoja respublikinė ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacija (RIUKKPA), Lietuvos Tautinis olimpinis komitetas (LTOK).

2016 m. kovo 1 d. „Saulutės“ darželio salė aidėjo nuo vaikiško juoko, pergalės šūksnių, o visų žiūrovų, svečių bei organizatorių veiduose švietė šypsena, nes vyko “Mažųjų olimpiados 2016” I-etapas, kuriame „Raudonkepuraitės“ komanda varžėsi su Plungės lopšelio-darželio „Saulutės“, Plungės rajono Žemaičių Kalvarijos ir Kretingos lopšelio-darželio „Pasaka“ komandomis. Mūsų “olimpinę rinktinę” atstovavo priešmokyklinio ugdymo grupių sportininkai: Armandas Stančiukas, Emilija Bieliauskaitė, Nojus Raudonis (“Varpeliai”), Edvinas Navardauskas, Erika Vasiliauskaitė, Viltė Venckutė (“Ąžuoliukai”) ir jų trenerės-pedagogės Sandra ir Aušra. Vaikai patyrė judėjimo džiaugsmą, teigiamų emocijų, pademonstravo savo gebėjimus ir įgūdžius. Ir, žinoma, svarbiausia-tapo nugalėtojais. Valio! Vaikai buvo apdovanoti padėkomis, gavo komandinę taurę. Be apdovanojimų mažieji „Raudonkepuraitės“ olimpiečiai“ parsinešė puikią nuotaiką ir neišdildomus įspūdžius.

{gallery}olimpiada:::0:0{/gallery}{gallery}sventes/olimpiada:::0:0{/gallery}