Menu Close

Judumo savaitė lopšelyje – darželyje „Raudonkepuraitė“

Judumo savaitė – tai proga būti fiziškai aktyviems, įtraukti ugdytinius į judrias ir džiugias veiklas, nepamiršti sporto teikiamo džiaugsmo. Rugsėjo 16-22 dienomis lopšelis-darželis „Raudonkepuraitė“ gyveno sportiniu ritmu.

 Judėjome labai daug: kiekvieną rytą darželio kiemelyje vyko mankštos, kurias vedė ne tik grupių mokytojos, bet ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Rasa. Ji ugdytinius mokė, kaip taisyklingai atlikti pratimus, kaip stiprinti raumenukus ir kaip taisyklingai kvėpuoti mankštinantis. Visos rytinės mankštos užsibaigdavo entuziastingu vaikų bėgimu aplink darželį. „Nykštuko“ ir „Boružėlės“ grupių ugdytiniai ir mokytojos judumo savaitę paminėjo žygiu pėsčiomis prie Babrungo upės. Žygio metu vaikai skaičiavo žingsnelius, grožėjosi besikeičiančiais miesto vaizdais, ir, žinoma, nepamiršo pasportuoti prie upės.

Patys mažiausi darželio ugdytiniai su savo mokytojomis žingsnelius skaičiavo darželyje, savo aikštelėse, muzikos salėje.

Kupini jėgų ir noro sportuoti, būti gryname ore , visi darželio ugdytiniai, pasitelkdami išmonę ir fantaziją, mankštinosi kartu su savo draugais, žaidė estafetes, išbandė kitas, netradicines fizinio aktyvumo veiklas.

Draugiškumas, entuziazmas ir gera nuotaika darželyje tvyrojo visą savaitę.

 

Skip to content