Menu Close

Išvyka į Vinetu kaimą (paukštelių gr.)


Warning: join(): Invalid arguments passed in /home/darzelisraudon/domains/darzelisraudonkepuraite.lt/public_html/wp-content/themes/design/inc/blog/class-post-entry.php on line 252

“Paukštelių” gr. vaikučių išvyka į Vinetu kaimą

Gegužės 26 d. ,,Paukštelių” gr. vaikučiai keliavo į Vinetu kaimą, kuriame ne tik susipažinome su indėnų gyvenimu, istorija, bet ir patys patyrėme daugybę nuotykių, išbandydami savo jėgas ir ištvermę paruoštame kliūčių ruože, žaisdami indėniškus žaidimus bei šaudydami iš lanko.
Viską atidžiai išklausę ir atlikę mums skirtas užduotis, susėdome prie stalų papietauti, „Indėnai“ buvo labai svetingi ir mus pavaišino jų tradiciškomis takomis ir skania arbata. Pavargę, bet laimingi ir pilni įspūdžių grįžome į darželį. Buvo labai įdomu ir smagu!

{gallery}2020-2021/isvykos/pauksteliai_vinetu:::0:0{/gallery}

Skip to content