Menu Close

Iniciatyva “Judanti klasė”


Warning: join(): Invalid arguments passed in /home/darzelisraudon/domains/darzelisraudonkepuraite.lt/public_html/wp-content/themes/design/inc/blog/class-post-entry.php on line 252

Iniciatyva “Judanti klasė”

Skatindami fizinį ugdytinių aktyvumą kasdienėje grupės veikloje, su džiaugsmu įsitraukėme į iniciatyvą „Judanti klasė“. Aktyvias mokyklas įsitraukti į šią iniciatyvą pakvietė Sveikatos mokymo ir ligų prevencijos centras. Aktyviai judėjome net tris savaites, nuo gegužės 3 d. iki gegužės 23 d. Per visą iniciatyvos laikotarpį subūrėme darželio bendruomenę bendram tikslui – stiprinti natūralų fizinio aktyvumo įprotį vaikų kasdieniame gyvenime ir gerinti emocinę sveikatą. Draugiškai, nelenktyniaudami sportavome drauge ir kiekvienas atskirai, kėlėm sau ir draugams gerą nuotaiką, bei sudėliojome iš užfiksuotų akimirkų dėlionę – stalo žaidimą “Judanti klasė”.
Esame ir būkime fiziškai aktyvi bendruomenė!

Info direktoriaus pavaduotoja Akvilė Domarkienė

{gallery}2020-2021/akcijos/judanti__klase:::0:0{/gallery}

Skip to content