Menu Close

Europos judumo savaitė 2023

 

Kiekvienais metais, rugsėjo 16-22 dienomis, Europos šalyse vyksta Europos judumo savaitės renginiai. Tai didžiausia tvaraus judėjimo skatinimo kampanija. Šių metų iniciatyvos tema: Taupykime energijos išteklius, iššūkis: Judėk laisviau!

Jau tapo įprasta, jog rugsėjo 16-22 dienomis lopšelis-darželis „Raudonkepuraitė“ gyvena sportiniu ritmu:  kiekvieną savaitės dieną skyrėme skirtingoms aktyvioms veikloms, kurias organizuojant, mokytojams netrūko išradingumo bei kūrybiškumo! Judumo savaitė startavo priešmokyklinukų edukaciniu projektu „Mokausi keliauti“, vėliau visus džiugino „Mažųjų indėnų diena“ (judrieji žaidimai), stebino  sportinių veiklų diena „Alkanas slibinas“, puikių idėjų nestokojo kūrybinės dirbtuvės „Kurdamas judu“,  energija spinduliavo linksmos mankštos rytmetys.  Judumo savaitę užbaigėme gražia iniciatyva „Diena be automobilio“. Dėkojame visai darželio bendruomenei už aktyviai, kūrybiškai bei turiningai praleistą savaitę!

 

Skip to content