Menu Close

Aš ir tu-mes kartu


Warning: join(): Invalid arguments passed in /home/darzelisraudon/domains/darzelisraudonkepuraite.lt/public_html/wp-content/themes/design/inc/blog/class-post-entry.php on line 252

              Pirmąją rudens dieną vaikai linksminosi kartu su pievų gyventojais.

      Laiko ratas, atridenęs rugsėjį, padovanojo mums gražią ir prasmingą rudens šventę, metai iš metų pasikartojančią ir kaskart vis kitokią…

      Šiemetinę Rugsėjo pirmosios šventę lietutis perkėlė į darželio salę. Visus susirinkusius darželio direktorė pasveikino su Mokslo ir žinių diena. Vaikams palinkėjo ir toliau būti smalsiems ir žingeidiems, tėveliams ir auklėtojoms-pagarbaus bendravimo ir visiems svajonių išsipildymo.

      Šventės metu vaikai linksminosi kartu su pievų gyventojais: Drugeliu (auklėtoja G. Stanienė), Bitute (logopedė R. Gudavičienė), Boružėle (auklėtoja A. Jankauskaitė), Varlyte (auklėtoja S. Meškauskytė) ir Muzikante (meninio ugdymo vadovė N. Puplauskienė).Vaikai šoko, dainavo, minė mįsles, prisiminė vasarą.

      Šventė nesibaigė ir sugrįžus į grupes. Auklėtojos vaikams buvo paruošusios daugybę siurprizų.

      Norisi tikėti, kad geltonas rugsėjo takelis, atvedęs vaikučius į darželį, bus šviesus, lygus ir linksmas.

{gallery}sventes/as_ir_tu:::0:0{/gallery}

 

 

Skip to content