Menu Close

Naujienos

El. dienynas

Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Rodyti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Partneriai

Partneriai

Tolerancijos diena

Lapkričio 16 dieną mūsų darželis, kartu su kitomis švietimo įstaigomis, jau 20-tąjį kartą minėjo tarptautinę Tolerancijos dieną. Šiais metais ne atsitiktinai parinktas ir Tolerancijos dienos simbolis – žibintas. Šviesa asocijuojasi su gėriu ir pozityvumu, kurio pastaruoju metu pasaulyje trūksta. Vaikučiai įsitraukė į įvairias veiklas, žibintų gaminimą bei puošybą, o mokytojos surengė jų parodėlę su mintimi, kad šviesa nugalės tamsą.  (daugiau…)

/ Naujienos

„Maži ir dideli – sportuojame visi”

Įstaigos mažieji “Voveriukai” bei priešmokyklinukai “Boružiukai” prisijungė prie RIUKKPA organizuojamo projekto “MAŽI IR DIDELI – SPORTUOJAME VISI”.
Projekto tikslas – stiprinti bendravimą ir bendradarbiavimą tarp skirtingo amžiaus vaikų fizinio ugdymo užsiėmimuose. Vaikai puikiai dalyvavo judriuose žaidimuose, patyrė daug smagių akimirkų drauge.

(daugiau…)

/ Naujienos

Žemaitiškų skaitymų konkursas

Lapkričio 14 dieną Plungės viešoji biblioteka vėl sukvietė pačius mažiausius į konkursą „ Žemaitiški skaitymai“, kuriame dalyvavo ir mūsų priešmokyklinės ugdymo grupės ,,Boružėlė“ ugdytiniai – Karina ir Kristupas. Mažieji skaitė rašytojos A. Daukantaitės nuotaikingą kūrinį ,,Vėlka pėitą“, kuris jiems atnešė sėkmę – užimta III-a vieta. Labai džiaugiamės ir didžiuojamės savo ugdytiniais bei linkime pačios didžiausios sėkmės tolimesniame konkurso etape, kuris vyks Skuode. (daugiau…)

/ Naujienos

Pirmosios pagalbos mokymai

Lapkričio 7 d. lopšelyje-darželyje ,,Raudonkepuraitė” vyko teoriniai ir praktiniai pirmosios pagalbos mokymai, kuriuos vedė Plungės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro visuomenės sveikatos specialistė, vykdanti visuomenės sveikatos stiprinimą, Aistė Jakočiūnė. Mokymų metu įstaigos darbuotojos ne tik klausėsi, bet ir atsakinėjo į pateiktus klausimus, analizavo įvairias situacijas. (daugiau…)

/ Naujienos

„Sportuojantis koridorius“

Mūsų įstaiga bei jos ugdytiniai prisijungė prie RIUKKPA organizuojamos akcijos “Sportuojantis koridorius”, kurio tikslas skatinti vaikų fizinį aktyvumą neįprastoje aplinkoje, koridoriuje.
Norėdami pereiti koridorių, vaikai turėjo įveikti kliūtis: perlipti, pralįsti, peršokti, laikyti pusiausvyrą, rūšiuoti spalvas ir vikriai judėti.

(daugiau…)

/ Naujienos

Europos judumo savaitė 2023

 

Kiekvienais metais, rugsėjo 16-22 dienomis, Europos šalyse vyksta Europos judumo savaitės renginiai. Tai didžiausia tvaraus judėjimo skatinimo kampanija. Šių metų iniciatyvos tema: Taupykime energijos išteklius, iššūkis: Judėk laisviau! (daugiau…)

/ Naujienos

Rugsėjo 1-osios akimirkos

Dar kartelį su Rugsėjo 1-ąja, visa mūsų mylima lopšelio-darželio ,,Raudonkepuraitė” bendruomene!!! 🍁🍂🍁
Visiems linkime, kad šios dienos džiaugsmas, puiki nuotaika, šypsenos lydėtų per visus mokslo metus!!! O mūsų mažiesiems draugams linkime susipažinti, atrasti, ieškoti, tyrinėti, pažinti ir džiaugtis, nesvarbu, mažomis ar didelėmis, bet kiekvienam labai svarbiomis akimirkomis…

(daugiau…)

/ Naujienos

Abipusis ryšys

Atsiliepimai apie mūsų įstaigą

Mums labai svarbi jūsų nuomonė, nes tikime, kad viskas, kas geriausia yra sukuriama bendromis pastangomis, todėl maloniai Jūsų prašome pasidalinti savo mintimis, išsakyti pastabas, o gal tiesiog pagirti kurį nors mūsų darželio narį 🙂

Skip to content