Menu Close

Naujienos

Tolerancijos diena

Lapkričio 16 dieną, paminėjome tarptautinę Tolerancijos dieną. Šių metų Tolerancijos dienos simbolis – Tolerancijos namas, skirtas aptarti tai, jog žmonės gyvena visuomenėje, kaip daugiabutyje name, kuriame kaimynai skirtingi, bet tai netrukdo žmonėms bendrauti, gyventi kaimynystėje ir būti laimingiems. (daugiau…)

/ Naujienos

Konkursas „Skaitīmā žemaitėškā“

Lapkričio 15 dieną Plungės rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje vyko konkursas „Skaitīmā žemaitėškā“, kuriame dalyvavo ir mūsų darželio ugdytiniai – Rugilė Pakalniškytė, priešmokyklinio ugdymo grupė „Bitutė“ bei Karina Žilinskaitė ir Kristupas Zaveckas, ikimokyklinio ugdymo grupė „Boružėlė“ . Labai džiaugiamės ir didžiuojamės savo ugdytiniais, kurie puikiai pasirodė – Rugilė užėmė trečiąją vietą, o Karinai ir Kristupui atiteko paskatinamieji prizai.🤗❤️

(daugiau…)

/ Naujienos

Rudens šventė „Grybų karalystė“

Kai ruduo per mišką žengia,
Grybai ruošia savo šventę.
Susirinko jie visi
Čia – darželio pakrašty…🙂
Kviečiame pasidžiaugti nuotaikingomis rudens šventės “Grybų karalystė” akimirkomis.

(daugiau…)

/ Naujienos

Iniciatyva „Apibėk mokyklą“

Plungės lopšelis-darželis „Raudonkepuraitė“  šiais metais prisijungė prie Lietuvos Higienos instituto Sveikatos stiprinimo centro kartu su Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro organizuojamos iniciatyvos „Apibėk mokyklą“. Šios iniciatyvos tikslas – nepriklausomai nuo vaikų asmeninių ar fizinių galimybių paskatinti visus vaikus daugiau judėti , pagerinti jų fizinę ir psichinę sveikatą. (daugiau…)

/ Naujienos

Mokytojų diena

Mieli Mokytojai,
Sveikiname Jus Mokytojų dienos proga!!! Linkime stiprybės, energijos, kūrybingumo ir kuo didžiausios SĖKMĖS visuose darbuose…  Šiandien norime Jums ištarti didžiulį ir spalvingą AČIŪ už Jūsų kantrybę, šilumą, meilę ir atsidavimą bei bendru darbu kuriamą jaukią, šiltą atmosferą mūsų darželyje ❤️💖❤️
O mokytojo dienos proga, inicijavome akciją „ Mamyte, pabūk mano mokytoja“. Grupių mokytojos kvietė mamas atvykti į savo vaiko lankomą grupę ir „ pagyventi“ joje kelias valandas, išradingai bei kūrybiškai atsiskleisti savo vaikams ugdomojoje veikloje. Kol tėveliai aktyviai „plušėjo“, mūsų mokytojos turėjo puikią galimybę apsilankyti Mokytojų dienai skirtame koncerte. (daugiau…)

/ Naujienos

Solidarumo bėgimas 2022

Džiaugiamės, jog šiais metais jau 9-ąjį kartą mūsų lopšelio-darželio bendruomenė prisijungė prie jau puikia tradicija tapusios organizacijos „Gelbėkit vaikus“ socialinės iniciatyvos – Solidarumo bėgimas.
Iniciatyvos tikslas – skatinti solidarumą tarp skirtingų kultūrų, socialinės aplinkos ir įvairaus amžiaus moksleivių bei rinkti paramą veikloms , padėsiančioms sunkumų patiriantiems vaikams.
Šių metų auka taip pat skiriama ir vaikams bei šeimoms, atvykusiems į Lietuvą iš Ukrainos.
Gero tikslo vedini, plačiomis šypsenomis bei pasipuošę iniciatyvai skirta atributika, mūsų mažieji bėgimo dalyviai įveikė numatytas trasas.  (daugiau…)

/ Naujienos

Europos judumo savaitė 2022

     

Kasmet Europos Komisija paskelbia po naują Europos judumo savaitės temą, šiemet ji – „Bendrauk lengviau“, o šūkis „Judėk laisviau“. Aplinkos ministerija, Europos judumo savaitės koordinatorė Lietuvoje, šiemet ragino ne tik savivaldybes, bet visas šalies įmones ir organizacijas aktyviai prisijungti prie kasmetinės miestų tvaraus judėjimo akcijos.
Taigi, rugsėjo 16-22 dienomis lopšelio-darželio „Raudonkepuraitė“ bendruomenė  pasirengusi daug ir aktyviai judėti. (daugiau…)

/ Naujienos

Abipusis ryšys

Atsiliepimai apie mūsų įstaigą

Mums labai svarbi jūsų nuomonė, nes tikime, kad viskas, kas geriausia yra sukuriama bendromis pastangomis, todėl maloniai Jūsų prašome pasidalinti savo mintimis, išsakyti pastabas, o gal tiesiog pagirti kurį nors mūsų darželio narį 🙂

Skip to content