Menu Close

Naujienos

Išvyka į Vinetu kaimą (zuikučių gr.)

“Zuikučių” grupės vaikučių išvyka į Vinetu kaimą

Gegužės 27 d. vykome į kelionę, Vinetu kaimą. Čia mus pasitiko indėnas Bėgantis jautis. Programos metu susipažinome su indėnų kultūra ir medžioklės ypatumais, pažinome indėnų šokius, žaidėme indėniškus žaidimus. Šaudėme iš lanko, mėtėme ietis.
Gyvūnų mylėtojai galėjo susipažinti su čia gyvenančiais žirgais, ožkomis, triušiukais…
Visa programa vyko jaukiame gamtos apsuptyje, tikrose indėnų palapinėse. Kelionė buvo puiki. Ji suteikė daug smagių emocijų ir paliko neišdildomą įspūdį.

Info Daiva Jurkienė

{gallery}2020-2021/isvykos/zuikuciu_isvyka:::0:0{/gallery}

Išvyka į Vinetu kaimą (paukštelių gr.)

“Paukštelių” gr. vaikučių išvyka į Vinetu kaimą

Gegužės 26 d. ,,Paukštelių” gr. vaikučiai keliavo į Vinetu kaimą, kuriame ne tik susipažinome su indėnų gyvenimu, istorija, bet ir patys patyrėme daugybę nuotykių, išbandydami savo jėgas ir ištvermę paruoštame kliūčių ruože, žaisdami indėniškus žaidimus bei šaudydami iš lanko.
Viską atidžiai išklausę ir atlikę mums skirtas užduotis, susėdome prie stalų papietauti, „Indėnai“ buvo labai svetingi ir mus pavaišino jų tradiciškomis takomis ir skania arbata. Pavargę, bet laimingi ir pilni įspūdžių grįžome į darželį. Buvo labai įdomu ir smagu!

{gallery}2020-2021/isvykos/pauksteliai_vinetu:::0:0{/gallery}

Zukučių gr atsisveikinimas su darželiu

Atsisveikimo su darželiu šventė “Zuikučių” grupėje

Spalvoti balionai bylojo, kad atėjo metas priešmokyklinukams atsisveikinti su darželiu.
Po nuotaikingų dainelių ir šokių darželio direktorė tradiciškai įteikė diplomus sėkmingai baigus priešmokyklinio ugdymo programą.
Toliau šventė tęsėsi lauke, ieškant paslėpto lobio. O jį suradus – leidome į orą svajonių balionus, piešėme savo svajones…
Grįžus į grupę vaikų laukė siurprizas- vaišių stalas.
Linkime būsimiems pirmokėliams ištvermės, ryžto, geros nuotaikos, o tėveliams dėkojame už bendravimą ir bendradarbiavimą per visus šiuos metus.

Info Daiva Jurkienė

{gallery}2020-2021/sventes/atsisveikinimas_su_darzeliu:::0:0{/gallery}

Atsisveikinimo_rytmetys_pauksteliu_gr

Atsisveikinimo su darželiu šventinis rytmetys “Paukštelių” grupėje

Paukšteli, pasakyki, kaip palydi
Vaikus, pakilusius į skrydį,
Ar nešauki į lizdą grįžti,
Padangėje savus pažįsti?

Kaip pasiklydę jie tarp debesų,
Gal ieško vėl gimtų namų…
Sakyki, kaip tu juos palydi
Į žydrą atsisveikinimo skrydį?

Tuoj išeisit. Tokie užaugę ir gražūs visi. Neskubėkit labai. Dar pabūkim. Paskutinį juk kartą drauge. Bet gyvenimo šauksmas valdingas, savo galią jis žino. Netruks išves iš darželio visus. Ką gi! Eikit. Širdim jus lydėsim ir siekit žinių atkakliai!

Štai ir praūžė ,,Paukštelių” gr. atsisveikinimo rytmetys.
Visko buvo: ir jaudulio, ir džiaugsmo, ir ašarų …
Norime tėveliams padėkoti už praleistus metus, tapome nuostabia, didele šeima, bet turime išsiskirti, toks gyvenimas, vaikai kaip tie paukšteliai skris toliau į mokslo šalį.
Ir iš visos širdies būsimiems pirmokams norime palinkėti kuo didžiausios sėkmės visur ir visados!!! Mes Jūsų labai pasiilgsime!!!

Info Odeta Derkintienė

{gallery}2020-2021/sventes/atsisveikinimo_rytmetys:::0:0{/gallery}

Projektas “Vaiko kelias į gražią kalbą. Laimingas vaikas”

Tarptautinis projektas “Vaiko kelias į gražią kalbą. Laimingas vaikas”

Šiais mokslo metais mūsų darželio mažieji, lopšelio grupių „Meškutis”, „Drugelis”, Voveriukai” vaikučiai, su savo mokytojomis Jolanta, Sigita, Vita, Lina bei logopede Regina, dalyvavo tarptautiniame projekte „Vaiko kelias į gražią kalbą. Laimingas vaikas”. Smulkiosios motorikos, judesio pagalba mažais žingsneliais keliavome į kalbos šalį per garsų, kvapų, spalvų pasaulį. Kvietėme bendradarbiauti ir tėvelius, atliekant namuose užduotėles smulkiajai motorikai lavinti.

{gallery}2020-2021/projektas/vaiko_kelias:::0:0{/gallery}

Abipusis ryšys

Atsiliepimai apie mūsų įstaigą

Mums labai svarbi jūsų nuomonė, nes tikime, kad viskas, kas geriausia yra sukuriama bendromis pastangomis, todėl maloniai Jūsų prašome pasidalinti savo mintimis, išsakyti pastabas, o gal tiesiog pagirti kurį nors mūsų darželio narį 🙂

Skip to content