Menu Close

Naujienos

El. dienynas

Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Rodyti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Partneriai

Partneriai

Nacionalinio renginio „Sveikatą stiprinančių mokyklų banga per Lietuvą 2023“ Plungės mieste

 

Šie metai Lietuvos sveikatą stiprinančioms mokykloms ypatingi – jos mini savo veiklos 30-metį.
Šia proga, balandžio 26 d., sveikatą stiprinančių mokyklų banga nusirito ir Plungėje, aktyvaus laisvalaikio ir pramogų zonoje. Šioje smagioje šventėje mūsų mokyklą atstovavo ikimokyklinio ugdymo grupės „ Boružėlė“ ugdytiniai ir jų mokytojos. Didžiulė sveikatos banga užliejo visą parką nuotaikingais vaikų šokiais, dainomis, skambiomis skanduotėmis bei įvairiausiais aktyvių veiklų užsiėmimais.

(daugiau…)

/ Naujienos

Vaikiško teatro pavasaris 2023

Džiugu, jog mūsų darželio priešmokyklinio amžiaus grupės „Nykštukas“ ugdytiniai, Plungės kultūros centre , savo smagiu spektakliu „Šėlionės“ „atidarė“ dvi dienas vyksiantį vaikų edukacinį teatro festivalį „Vaikiško teatro pavasaris 2023“.

(daugiau…)

/ Naujienos

Kovo 11-oji

Mūsų vaikučiai savo daineles, ratelius ir eilėraštukus skyrė LIETUVAI.
Lietuva ,tu mano širdyje! ❤️

 

 

 

 

 

 

 

 

 

(daugiau…)

/ Naujienos

Parama

/ Naujienos

Užgavėnės

Šiandien darželio kieme skambėjo vaikų juokas ir dainos, aidėjo garsūs raginimai žiemai bėgt iš kiemo ir užleisti vietą ilgai lauktam pavasariui. Vaikučiai buvo pasipuošę Užgavėnių aprėdais, kaukėmis, lankė savo draugus gretimose grupėse bei “gąsdino” žiemą. Linksmieji personažai Kanapinis ir Lašininis surengė kasmetinę kovą, kurios laimėtojas buvo, žinoma, liesesnis! 🙂 Po visų linksmybių mažieji persirengėliai tradiciškai vaišinosi karštais ir kvapniais blynais. (daugiau…)

/ Naujienos

Švenčiam laisvę

Vasario 16-oji – valstybės atkūrimo diena – ypatinga šventė visai Lietuvai. Mūsų lopšelio-darželio bendruomenė šią šventę šiemet minėjo savo įstaigoje įgyvendinamu projektu „Lietuva pro vaikystės langą“, dalyvaudama tarptautiniame projekte „Langas į Lietuvą“, įtraukiajame festivalyje-parodoje „Nešuosi Lietuvą savo širdyje“ kūrybinių darbų bei meninėse programose, surengdama priešmokyklinukų viktoriną „Aš pažįstu savo gimtinę“.  Dalyvaudami šiuose renginiuose vaikai ugdėsi meninę raišką, kūrybinius gebėjimus, pilietiškumą, plėtojo supratimą apie Lietuvą.

(daugiau…)

/ Naujienos

Edukacinė programa bendruomenei

Sausio 25-ą dieną mūsų lopšelyje-darželyje lankėsi linksma šeimos komanda – Ilona ir Vidmantas Bakšiai. Ilona Bakšė  – kūrybininkė, vaikiškų knygelių autorė bei pavydėtina energija ir pozytivumu spinduliuojanti asmenybė, kuri mums atvežė 3-jų dalių edukacinę programą su tikslu sustiprinti visos darželio bendruomenės emocinę sveikatą. (daugiau…)

/ Naujienos

Abipusis ryšys

Atsiliepimai apie mūsų įstaigą

Mums labai svarbi jūsų nuomonė, nes tikime, kad viskas, kas geriausia yra sukuriama bendromis pastangomis, todėl maloniai Jūsų prašome pasidalinti savo mintimis, išsakyti pastabas, o gal tiesiog pagirti kurį nors mūsų darželio narį 🙂

Skip to content