Menu Close

Naujienos

El. dienynas

Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Rodyti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Partneriai

Partneriai

Užgavėnės

Užgavėnių šventės linksmybės mūsų darželyje prasidėjo nuo pat ankstyvo ryto: triukšmingai ir smagiai nusiteikę mažieji persirengėliai, pasipuošę išradingomis kaukėmis, kurias gamino kartu su tėveliais bei savo mokytojomis, svečiavosi vieni kitų grupėse. Netrukus Užgavėnių šurmulys persikėlė į muzikos salę, kur skambant linksmai liaudiškai muzikai, smagiai patrepsėjome, žaidėme, šokome. Mums besilinksminant, šeimininkė visus sukvietė į darželio kiemelį, kuriame mus pasitiko Lašininis su Kanapiniu. Stebėjome ne tik jų kovą, bet ir degančią Morę, o su ja ir visus į orą kylančius mūsų blogus darbelius. O kokios Užgavėnės be vaišių! Pasmaguriavę skanių blynų bei kitų skanumynų, grįžome į grupes.

(daugiau…)

/ Naujienos

2024 m. Lietuvos mažųjų žaidynės

 Vasario 9 d. pradėjome jubiliejinį 2024 metų Lietuvos mažųjų žaidynės sezoną, žaidėme ,,Magiškąjį futbolą”.⚽️⚽️⚽️

(daugiau…)

/ Naujienos

Sausio 13-osios minėjimas

Mes prisimename ir žinome, kodėl esame laisvi…

Sausio 13 dieną, kaip ir kasmet, prisijungėme prie pilietinės akcijos ,,Pergalės šviesa” ryte ant palangių uždegdami žvakutes, kalbėdamiesi apie tos dienos įvykius. Priešmokyklinio ugdymo bei vyresniųjų grupių ugdytiniai kartu su savo mokytojomis prisijungė prie Plungės SRC organizuojamo renginio – bėgimo-ėjimo, skirto sausio 13-ąjai paminėti.

(daugiau…)

/ Naujienos

Svečiuose lopšelyje – darželyje „Nykštukas“

Gruodžio 14 dieną priešmokyklinės ugdymo grupės ,,Boružėlė” vaikai svečiavosi darželyje ,,Nykštukas”, kur susitiko su grupės ,,Meškučiai” vaikučiais. Turėjome labai smagų ir įdomų laiką: dalyvavome viktorinoje ,,Žiemos netikėtumai”, dekoravome kalėdinius žaisliukus, atlikome įvairias užduotėles apie žiemą.
Kaip gera turėti draugų!!!

(daugiau…)

/ Naujienos

Gera psichikos sveikata – pozityvios emocijos

Gruodžio 8 d. priešmokyklinių grupių ,,Boružėlė” ir ,,Varpelis” vaikai dalyvavo renginyje ,,Gera psichikos sveikata – pozityvios emocijos 2023 m.”, kurį organizavo Plungės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro visuomenės sveikatos specialistė. (daugiau…)

/ Naujienos

Sveikiausia įmonės, įstaigos, organizacijos komanda 2023 m

2023 m. gruodžio 1 d. įvyko konkurso Sveikiausia įmonės, įstaigos, organizacijos komanda 2023 m. nugalėtojo apdovanojimo renginys.  Sveikiausia įmonės, įstaigos, organizacijos komanda 2023 m. – Plungės lopšelis-darželis „Raudonkepuraitė“. Renginio organizatoriai – Plungės visuomenės sveikatos biuras  kartu su Plungės rajono savivaldybe. Konkurso tikslas – skatinti sveikos gyvensenos iniciatyvas įmonėse, įstaigose, organizacijose, ugdyti sveikos gyvensenos įgūdžius bei rūpinimąsi savo sveikata.

(daugiau…)

/ Naujienos

Tolerancijos diena

Lapkričio 16 dieną mūsų darželis, kartu su kitomis švietimo įstaigomis, jau 20-tąjį kartą minėjo tarptautinę Tolerancijos dieną. Šiais metais ne atsitiktinai parinktas ir Tolerancijos dienos simbolis – žibintas. Šviesa asocijuojasi su gėriu ir pozityvumu, kurio pastaruoju metu pasaulyje trūksta. Vaikučiai įsitraukė į įvairias veiklas, žibintų gaminimą bei puošybą, o mokytojos surengė jų parodėlę su mintimi, kad šviesa nugalės tamsą.  (daugiau…)

/ Naujienos

„Maži ir dideli – sportuojame visi”

Įstaigos mažieji “Voveriukai” bei priešmokyklinukai “Boružiukai” prisijungė prie RIUKKPA organizuojamo projekto “MAŽI IR DIDELI – SPORTUOJAME VISI”.
Projekto tikslas – stiprinti bendravimą ir bendradarbiavimą tarp skirtingo amžiaus vaikų fizinio ugdymo užsiėmimuose. Vaikai puikiai dalyvavo judriuose žaidimuose, patyrė daug smagių akimirkų drauge.

(daugiau…)

/ Naujienos

Abipusis ryšys

Atsiliepimai apie mūsų įstaigą

Mums labai svarbi jūsų nuomonė, nes tikime, kad viskas, kas geriausia yra sukuriama bendromis pastangomis, todėl maloniai Jūsų prašome pasidalinti savo mintimis, išsakyti pastabas, o gal tiesiog pagirti kurį nors mūsų darželio narį 🙂

Skip to content