Menu Close

Naujienos

Projekto „Lietuvos Mažųjų žaidynės 2022“ festivalis įstaigoje

Balandžio 14 d. lopšelyje-darželyje „Raudonkepuraitė“ vyko respublikinio projekto „Lietuvos Mažųjų žaidynės“ festivalis. Festivalio simboliu pasirinkome vieną vikriausių gyvūnų – zuikį, kuris visus sukvietė į „Zuikių varžytuves“ darželio kiemelyje. Skambant muzikai,  sportiškai nusiteikusius vaikus ir mokytojus pasitiko pats vikruolis, pradžiuginęs visus apšilimo mankšta bei smagiais šokiais.
Vėliau žaidynių festivalis persikėlė į naujai mūsų mieste įrengtą aktyvaus laisvalaikio ir pramogų zoną, kur visų jau laukė visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Rasa su paruoštomis sportinėmis užduotimis. Nauja aplinka dar labiau įkvėpė vaikus sportuoti: mažieji savo jėgas išbandė įvairiose estafetėse, linksmai ir aktyviai leido laiką gryname ore. Tikros emocijos, sportinė nuotaika, draugystė ir bendrystė tvyrojo viso festivalio metu.

(daugiau…)

/ Naujienos

Akcija „Kiekvienam medžiui po inkilą“

Saulutės” grupės vaikučiai prisijungė prie vykdomo aplinkosauginio projekto, inkilų kėlimo akcijos ,,Medžių pasaulis iš arti”.
Vaikai, nukeliavę į Plungės parką, sutiko šiandien parskridusius gandrus. Po inkilų kėlimo, vaišinosi gandrų atgabentomis gėrybėmis, smagiai dūko, šoko ir sportavo.
Buvo linksma!
Dalinamės smagiais vaizdais: https://drive.google.com/file/d/1DK4ofAfz-6Vw7uYHsAqRstZG9ejAGnt4/view?usp=sharing

 

 

 

/ Naujienos

eTwinning projektas „Žiema spalvų paletėje“

Grupė  „Ąžuoliukai“ prisijungė prie eTwinning projekto ,,Žiema spalvų paletėje“. Jo metu buvo vykdoma STEAM veikla ‚,Ar sniego besmegeniai sulauks pavasarėlio?“, taikant STEAM veiklos metodus. Taip ugdytiniai aktyviai tyrinėjo sniego, ledo bei vandens savybes. Džiaugiamės, kad mums pavyko įgyvendinti projekto tikslus, nes veiklų metu plėtojosi vaikų pažinimo gebėjimai, kūrybiškumas ir saviraiška, vaikai vertino savo pasiekimus. Labai džiaugiamės, turėję galimybę bendrauti ir bendradarbiauti su respublikos ir užsienio šalių ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų bendruomenėmis. https://www.youtube.com/watch?v=UDUNE87pDw8

 

 

/ Naujienos

Teatro diena

 Kovo 24–25 dienomis, Plungės kultūros centras organizavo respublikinę vaikų teatrų šventę „Vaikiško teatro pavasaris“.
Respublikiniame vaikų teatrų festivalyje  pasirodė ir mūsų darželio „Nykštukų“ grupės mažieji aktoriai, kurie suvaidino pasaką ,,Dangus griūva”. Vaikus paruošė meno vadovė Nijolė Puplauskienė ir mokytoja Irena Vengalienė. Dėkojame mokytojoms už kūrybiškumą, o vaikučiams už šaunų pasirodymą. Dalinamės nuostabiomis spektaklio akimirkomis. 
(daugiau…)

/ Naujienos

Kovo 11-oji – Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo diena

  

Saulėtą kovo 10 – osios rytą paminėjome Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną darželyje.
Pakiliai nusiteikę, nešini trispalvėmis vėliavėlėmis, šventinio renginio dalyviai sugužėjo į darželio kiemelį. Direktorės pavaduotoja ugdymui pasveikino visus su šia, kiekvienam Lietuvos piliečiui ypatinga švente, paskatino mylėti ir gerbti savo Tėvynę, tikėti jos ateitimi ir pakvietė visus kartu sugiedoti Lietuvos valstybės himną.
Šventinį renginį pratęsė ugdytinių dainelės, eilėraščiai, skirti brangiai Tėvynei, gimtajam miestui Plungei bei šiuo metu už savo laisvę kovojančiai Ukrainai. (daugiau…)

/ Naujienos
Loading...

Abipusis ryšys

Atsiliepimai apie mūsų įstaigą

Mums labai svarbi jūsų nuomonė, nes tikime, kad viskas, kas geriausia yra sukuriama bendromis pastangomis, todėl maloniai Jūsų prašome pasidalinti savo mintimis, išsakyti pastabas, o gal tiesiog pagirti kurį nors mūsų darželio narį 🙂

Skip to content