Menu Close

Naujienos

El. dienynas

Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Rodyti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Partneriai

Partneriai

Atvirų durų diena

Gegužės 3 dieną priešmokyklinio amžiaus grupės „Boružėlė“ vaikai apsilankė Plungės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos organizuotoje atvirų durų dienoje. Šio apsilankymo dėka, ugdytiniai daugiau sužinojo apie ugniagesių-gelbėtojų profesiją, pamatė, kokius įrankius gaisrininkai naudoja savo darbe, apžiūrėjo specialų automobilį. Dar kartą dėkojame ugniagesiams-gelbėtojams už įdomų ir smagų laiką.

(daugiau…)

/ Naujienos

Vaikų konferencija „Maži, bet daug galintys“

Balandžio 26 dieną mūsų darželio priešmokyklinukai Luknė, Amelija, Kamelija ir Kristupas vyko į Plungės lopšelį-darželį ,,Saulutė“, kuriame dalyvavo priešmokyklinio amžiaus vaikų konferencijoje ,,Maži , bet daug galintys“ su pranešimu ,,Kurkime ateities pasaulį kartu“. Mūsų mažieji pranešėjai papasakojo, kaip jie patys prisideda prie gamtos saugojimo. Labai džiaugiamės ir didžiuojamės mūsų šauniaisiais pranešėjais. Smagu dalintis su kitais įgytomis žiniomis, kurios, tikimės, padės išsaugoti mūsų gamtą!
/ Naujienos

Metodinė STEAM diena

2024 m. balandžio 25 d. lopšelio-darželio „Raudonkepuraitė” skyriuje „Vėrinėlis“ vyko metodinė diena „STEAM principų taikymas ankstyvojo amžiaus tarpsnyje planuojant bei organizuojant kasdienes veiklas“. Renginyje, kurio tikslas –  gerosios darbo patirties sklaida, integruojant STEAM į ankstyvojo ugdymo programą, dalyvavo ir kolegos iš miesto bei rajono ikimokyklinio ugdymo įstaigų.
Renginio pradžioje, mokytojos Aurelija, Neringa ir Indrė pakvietė visus į savo organizuotą veiklą  „statybų aikštelėje“, kurioje mažieji statybininkai  eksperimentavo bei ieškojo inžinerinių sprendimų. (daugiau…)

/ Naujienos

Sporto festivalis

Žaidynės prasidėjo nuotaikinga Ąžuolo mankšta, mažųjų žaidynių olimpinės dainos skambėjimu. Smagu buvo matyti visus puikiai nusiteikusius sportuoti. Festivalio dalyviai atliko įvairias sportines rungtis, kurios reikalavo ištvermės, greičio, jėgos.
Renginys dovanojo vaikams daug džiugių emocijų, suteikė galimybę pasivaržyti sportinėse rungtyse. Buvo smagu išbandyti savo jėgas ir kartu sportuoti.

(daugiau…)

/ Naujienos

Edukacinė išvyka į Gėlių ūkį

Balandžio 17 d, priešmokyklinio ugdymo grupės „Varpelis“ ugdytiniai, lydimi savo mokytojų, apsilankė Plungės gėlių ūkyje, kur juos svetingai sutiko grupės draugo Domanto tėveliai. Gėlių ūkio savininkai papasakojo smalsuoliams, kaip auginti ir prižiūrėti gėlytes, kitus augaliukus. Išvykstant, vaikai sulaukė staigmenos – prisiminimui, kad lankėsi gėlių ūkyje, šeimininkai padovanojo nuostabių gėlyčių! Tikimės, kad vaikystėje įskiepyta meilė gėlėms, medeliams išliks ilgam.

(daugiau…)

/ Naujienos

Pasaulinė vandens diena

Kovo 22 d. lopšelyje -darželyje „Raudonkepuraitė“ buvo minima Pasaulinė vandens diena. Renginį ir edukacines veiklas organizavo visuomenės sveikatos specialistė ir mokytojos. Renginio ir edukacinių užsiėmimų metu su vaikais buvo kalbama apie vandens svarbą žmonėms, gyvūnams ir augmenijai.

(daugiau…)

/ Naujienos

Kovo 21-oji Pasaulinė Dauno sindromo diena

Šiandien minime pasaulinę žmonių, turinčių Dauno sindromą, dieną. Kvietėme visus mūsų įstaigos bendruomenės narius dėvėti skirtingas kojines, taip išreiškiant palaikymą ir solidarumą vieni kitiems. Juk nepaisant mūsų akių ar odos spalvos, charakterio savybių, ypatingų gebėjimų ar negalios, esame vieni kitiems labai reikalingi! (daugiau…)

/ Naujienos

Sveikų dantukų komanda skuba į pagalbą

Kovo 20 d.  lopšelyje-darželyje „Raudonkepuraitė“ svečiavosi ,,Ave Medica“ klinikos burnos higienistė Radvilė Vaškytė. Burnos higienistė  vedė pamokėles apie burnos higieną priešmokyklinukų grupių ,,Boružėlė” ir ,,Varpelis“ vaikams. Radvilė su vaikais bendravo pasitelkdama edukacinę vaizdinę medžiagą, ,,Sveikų dantų komanda skuba į pagalbą!“. Pamokėlės metu vaikai prisiminė ir sužinojo, kam reikalingi dantys, seilės, liežuvis, kokia yra danties sandara, ką mėgsta ir ko nemėgsta mūsų dantys. Bet didžiausias dėmesys buvo skirtas bakterijoms, kurių burnoje yra 600 rūšių, nes jos ir pažeidžia sveikus dantis. Nuoširdžiai dėkojame ,,Ave Medica“ klinika burnos higienistei Radvilei Vaškytei už bendradarbiavimą.

(daugiau…)

/ Naujienos

Abipusis ryšys

Atsiliepimai apie mūsų įstaigą

Mums labai svarbi jūsų nuomonė, nes tikime, kad viskas, kas geriausia yra sukuriama bendromis pastangomis, todėl maloniai Jūsų prašome pasidalinti savo mintimis, išsakyti pastabas, o gal tiesiog pagirti kurį nors mūsų darželio narį 🙂

Skip to content