Menu Close

Naujienos

Parama

/ Naujienos

Užgavėnės

Šiandien darželio kieme skambėjo vaikų juokas ir dainos, aidėjo garsūs raginimai žiemai bėgt iš kiemo ir užleisti vietą ilgai lauktam pavasariui. Vaikučiai buvo pasipuošę Užgavėnių aprėdais, kaukėmis, lankė savo draugus gretimose grupėse bei “gąsdino” žiemą. Linksmieji personažai Kanapinis ir Lašininis surengė kasmetinę kovą, kurios laimėtojas buvo, žinoma, liesesnis! 🙂 Po visų linksmybių mažieji persirengėliai tradiciškai vaišinosi karštais ir kvapniais blynais. (daugiau…)

/ Naujienos

Švenčiam laisvę

Vasario 16-oji – valstybės atkūrimo diena – ypatinga šventė visai Lietuvai. Mūsų lopšelio-darželio bendruomenė šią šventę šiemet minėjo savo įstaigoje įgyvendinamu projektu „Lietuva pro vaikystės langą“, dalyvaudama tarptautiniame projekte „Langas į Lietuvą“, įtraukiajame festivalyje-parodoje „Nešuosi Lietuvą savo širdyje“ kūrybinių darbų bei meninėse programose, surengdama priešmokyklinukų viktoriną „Aš pažįstu savo gimtinę“.  Dalyvaudami šiuose renginiuose vaikai ugdėsi meninę raišką, kūrybinius gebėjimus, pilietiškumą, plėtojo supratimą apie Lietuvą.

(daugiau…)

/ Naujienos

Edukacinė programa bendruomenei

Sausio 25-ą dieną mūsų lopšelyje-darželyje lankėsi linksma šeimos komanda – Ilona ir Vidmantas Bakšiai. Ilona Bakšė  – kūrybininkė, vaikiškų knygelių autorė bei pavydėtina energija ir pozytivumu spinduliuojanti asmenybė, kuri mums atvežė 3-jų dalių edukacinę programą su tikslu sustiprinti visos darželio bendruomenės emocinę sveikatą. (daugiau…)

/ Naujienos

Projektas „Sveikata visus metus 2022“

 

Džiaugiamės ir sveikiname „Raudonkepuriukų“ komandą,  grupių „Boružėlė“ ir „Varpelis“ ugdytinius bei  jų šaunias mokytojas Rasą ir Egidą,  užėmus II vietą Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro organizuojamame projekte „Sveikata visus metus 2022“. Šiais metais į sveikatos užduočių kelionę leidosi net 502 komandos iš įvairių šalies miestų. Mūsų lopšelio-darželio komanda įgyvendino 11 kūrybinių iššūkių, iš kurių net 10 buvo pripažinti kaip geriausi, įdomiausi ir skelbiami tinklapyje  https://www.ssus.lt/

Dėkojame šio projekto organizatoriams už galimybę vaikams išsiugdyti sveikatai naudingus gebėjimus, įpročius bei nuostatas, atsakomybę už savo ir kitų sveikatą, paskatinti juos rinktis sveiką gyvenimo būdą.

 

/ Naujienos

Pažymėjimas

 Džiaugiamės, kad Nacionalinio sveikatą stiprinančių mokyklų tinklo ir aktyvių mokyklų veiklos  koordinavimo komisija įvertino  mūsų lopšelio-darželio                      „Raudonkepuraitė“ sveikatos stiprinimo programą „Sveikatuoliai“ 2022-2027 m. (surinkta balų suma 50 iš 51) ir priėmė srendimą pratęsti sveikatą                                 stiprinančios mokyklos statuso galiojimo laiką. Smagu, kad visa mokyklos bendruomenė nuosekliai įgyvendina vaikų ir suaugusių sveikatos stiprinimo veiklą.
Malonu, kai  veikla yra pripažįstama šalies lygiu.

/ Naujienos

Kalėdinės popietės

Gruodžio 16, 19 ir 20 dienomis mūsų darželio jaukioje ir šiltoje salėje bei lopšelio grupėse vyko šventiniai renginiai, artėjančių Šv. Kalėdų proga. Vaikučius aplankė Nykštukas bei, žinoma, tikras Kalėdų Senelis su didžiuliu maišu dovanėlių! Renginių metu netrūko juoko, pokštų, skambių dainelių bei gražiausių eilėraštukų. Tikimės, kad Kalėdų senelis vaikučius aplankys ir kitąmet!

/ Naujienos

Abipusis ryšys

Atsiliepimai apie mūsų įstaigą

Mums labai svarbi jūsų nuomonė, nes tikime, kad viskas, kas geriausia yra sukuriama bendromis pastangomis, todėl maloniai Jūsų prašome pasidalinti savo mintimis, išsakyti pastabas, o gal tiesiog pagirti kurį nors mūsų darželio narį 🙂

Skip to content