Menu Close

Rugsėjo 1-osios šventė darželyje

Rugsėjis sugrąžino visus iš vasaros ir dovanojo mums gražią, prasmingą dieną, metai iš metų pasikartojančią, bet kaskart vis kitokią… (daugiau…)

/ Naujienos

Darželinukų futboliuko šventė

Plungės darželinukų futboliuko šventė

Birželio 29 d. “Saulutės” ir “Boružėlės” grupių vaikai smagiai žingsniavo į didžiulį stadioną, kuriame vyko Plungės darželių futbolo šventė. Užsiėmimus vedė FK “Babrungas” treneriai. Mūsų darželio komanda noriai atliko įvairias rungtis. Smagiai žaidė futbolą, vikriai gaudė trenerį ir draugus, išradingai atliko pratimus su kamuoliu ir estafečių rungtis. Vaikų nuoširdus žaidimas buvo įvertintas kamuoliais ir balionais, o mažieji žaidėjai atsidėkojo skambiu “ačiū” ir plačiomis šypsenomis. Grįžome linksmi, žvalūs ir kupini gerų emocijų.

/ Naujienos

Išvyka į filmavimą “Įdomiosios atostogos”

Birželio 25 d. priešmokyklinukai dalyvavo LRT tiesioginės transliacijos filmavime “Įdomiosios atostogos”. Vaikai įdėmiai klausėsi pasakojimų apie M. Oginskio dvarą, į “Unesko” paveldą įtrauktą sakalininkystę, šoko su “Fox” šokėja Migle ir noriai pritarė V. Bareikio dainai “Aš esu vėliava”. Grįžome ne tik linksmi, pilni įspūdžių bet ir įgiję naujų žinių.

{gallery}2020-2021/isvykos/idomiosios_atostogos:::0:0{/gallery}

Vaikystės šventė

Šventinė pramoga – vasaros stovykla “Po vaikystės saule”

Birželio 1-ąją darželio lauko erdvėse praūžė pati linksmiausia, pati gražiausia šventinė pramoga – vasaros stovykla “Po vaikystės saule”, skirta Tarptautinei vaikų gynimo dienai, pilna balionų, muzikos, žaidimų, draugystės, šypsenų, juoko…

{gallery}2020-2021/sventes/vaikystes_svente:::0:0{/gallery}

Iniciatyva “Judanti klasė”

Skatindami fizinį ugdytinių aktyvumą kasdienėje grupės veikloje, su džiaugsmu įsitraukėme į iniciatyvą „Judanti klasė“. Aktyvias mokyklas įsitraukti į šią iniciatyvą pakvietė Sveikatos mokymo ir ligų prevencijos centras. Aktyviai judėjome net tris savaites, nuo gegužės 3 d. iki gegužės 23 d. Per visą iniciatyvos laikotarpį subūrėme darželio bendruomenę bendram tikslui – stiprinti natūralų fizinio aktyvumo įprotį vaikų kasdieniame gyvenime ir gerinti emocinę sveikatą. Draugiškai, nelenktyniaudami sportavome drauge ir kiekvienas atskirai, kėlėm sau ir draugams gerą nuotaiką, bei sudėliojome iš užfiksuotų akimirkų dėlionę – stalo žaidimą “Judanti klasė”.
Esame ir būkime fiziškai aktyvi bendruomenė!

Info direktoriaus pavaduotoja Akvilė Domarkienė

{gallery}2020-2021/akcijos/judanti__klase:::0:0{/gallery}

Abipusis ryšys

Atsiliepimai apie mūsų įstaigą