Menu Close

Naujienos

2023 m. Darbas vasaros laikotarpiu

Gerb. Tėveliai,

informuojame, kad :

1. nuo liepos 1 d. iki rugpjūčio 31 d. nustatomas papildomas negrąžinamas avansinis mokestis darbuotojų darbo užmokesčiui iš dalies padengti, nepriklausomai nuo vaiko lankytų dienų skaičiaus, kurį būtina sumokėti iki einamųjų metų birželio 20 dienos:

1.1. 40 eurų per mėnesį, jeigu ugdymo įstaigą lanko vienas šeimos vaikas;

1.2. 70 eurų per mėnesį, jeigu ugdymo įstaigą lanko du vienos šeimos vaikai;

1.3. jeigu ugdymo įstaigą lanko trys ir daugiau vienos šeimos vaikų – mokestis už kiekvieną paskesnį vaiką – po 20 eurų per mėnesį.

2. Vasaros laikotarpiu ( liepos – rugpjūčio mėn.) priežiūros paslaugos teikiamos:

2.1. vaikams, kurių abu tėvai (globėjai) tuo laikotarpiu dirba ir kartu su prašymu ugdymo įstaigai pateikia pažymas apie tai, kad tuo metu jie neatostogauja. Jeigu įstaigoje vasaros mėnesiais grupėse yra laisvų vietų, vaikai gali būti priimami nepateikiant pažymų apie tėvų atostogas;

2.2. socialinės rizikos šeimose augantiems vaikams, Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos teikimu;

2.3. vaikams, kurių tėvai pateikia argumentuotą prašymą, jog dėl svarbių priežasčių vasaros laikotarpiu negali užtikrinti vaikų priežiūros (gavus tokio pobūdžio prašymą, galutinį sprendimą dėl ugdymo paslaugos teikimo vaikui priima ugdymo įstaigos vadovas).

  Administracija

Plungės rajono savivaldybės tarybos sprendimas
Prašymas dėl lankymo vasaros laikotarpiu

 

/ Naujienos

Projekto „Lietuvos Mažųjų žaidynės 2023“ festivalis įstaigoje

Balandžio 27 d. lopšelyje-darželyje „Raudonkepuraitė“ vyko respublikinio projekto „Lietuvos Mažųjų žaidynės“ festivalis įstaigoje . Festivalį papuošė ne tik mažųjų dalyvių prisistatymai, smagūs šokiai, sportinių estafečių gausa, bet ir gražuolė Bitė, simbolizuojanti darbštumą ir sveikatą. Linkėdama vaikams ir ateityje išlikti darbštiems, aktyviems ir sveikiems, Bitė sukvietė visus bendram šokiui.

(daugiau…)

/ Naujienos

Nacionalinio renginio „Sveikatą stiprinančių mokyklų banga per Lietuvą 2023“ Plungės mieste

 

Šie metai Lietuvos sveikatą stiprinančioms mokykloms ypatingi – jos mini savo veiklos 30-metį.
Šia proga, balandžio 26 d., sveikatą stiprinančių mokyklų banga nusirito ir Plungėje, aktyvaus laisvalaikio ir pramogų zonoje. Šioje smagioje šventėje mūsų mokyklą atstovavo ikimokyklinio ugdymo grupės „ Boružėlė“ ugdytiniai ir jų mokytojos. Didžiulė sveikatos banga užliejo visą parką nuotaikingais vaikų šokiais, dainomis, skambiomis skanduotėmis bei įvairiausiais aktyvių veiklų užsiėmimais.

(daugiau…)

/ Naujienos

Vaikiško teatro pavasaris 2023

Džiugu, jog mūsų darželio priešmokyklinio amžiaus grupės „Nykštukas“ ugdytiniai, Plungės kultūros centre , savo smagiu spektakliu „Šėlionės“ „atidarė“ dvi dienas vyksiantį vaikų edukacinį teatro festivalį „Vaikiško teatro pavasaris 2023“.

(daugiau…)

/ Naujienos

Kovo 11-oji

Mūsų vaikučiai savo daineles, ratelius ir eilėraštukus skyrė LIETUVAI.
Lietuva ,tu mano širdyje! ❤️

 

 

 

 

 

 

 

 

 

(daugiau…)

/ Naujienos

Parama

/ Naujienos

Užgavėnės

Šiandien darželio kieme skambėjo vaikų juokas ir dainos, aidėjo garsūs raginimai žiemai bėgt iš kiemo ir užleisti vietą ilgai lauktam pavasariui. Vaikučiai buvo pasipuošę Užgavėnių aprėdais, kaukėmis, lankė savo draugus gretimose grupėse bei “gąsdino” žiemą. Linksmieji personažai Kanapinis ir Lašininis surengė kasmetinę kovą, kurios laimėtojas buvo, žinoma, liesesnis! 🙂 Po visų linksmybių mažieji persirengėliai tradiciškai vaišinosi karštais ir kvapniais blynais. (daugiau…)

/ Naujienos

Abipusis ryšys

Atsiliepimai apie mūsų įstaigą

Mums labai svarbi jūsų nuomonė, nes tikime, kad viskas, kas geriausia yra sukuriama bendromis pastangomis, todėl maloniai Jūsų prašome pasidalinti savo mintimis, išsakyti pastabas, o gal tiesiog pagirti kurį nors mūsų darželio narį 🙂

Skip to content