Menu Close

Naujienos

„Babrungiuko futboliuko“ festivalis

Gegužės 6 dieną ,miesto stadione, prasiautė futbolo “virusas” – „Babrungiuko futboliuko“ festivalis, skirtas Lietuvos futbolo 100-mečiui paminėti. Virusas “užkrėtė” mūsų mažuosius pakilia nuotaika, nepailstama energija, vikrumu bei pačiomis geriausiomis emocijomis. Dėkojame rėmėjams už dovanėles, o pats didžiausias AČIŪ – VšĮ “Plungės futbolas” už galimybę pajusti futbolo dvasią, kuria norime pasidalinti su visais…

(daugiau…)

/ Naujienos

Tarptautinė programa „Zipio draugai“

 Mūsų įstaigos priešmokyklinukai jau ne pirmus metus dalyvauja Tarptautinės programos „Zipio draugai“ įgyvendinime. Balandžio 28 d. priešmokyklinių grupių „Boružėlė “ ir „Saulutė“  ugdytiniai sėkmingai užbaigė šią tarptautinę vaikų socialinių gebėjimų ugdymo programą. Ši emocinių ir elgesio problemų ankstyvosios prevencijos programa skirta ugdyti vaikų socialinius ir emocinių sunkumų įveikimo gebėjimus: ji moko vaikus suvokti ir kalbėti apie jausmus, įdėmiai išklausyti, susidraugauti ir išsaugoti draugystę, kreiptis pagalbos ir padėti aplinkiniams, įveikti vienišumą, atstūmimą, patyčias ar priekabiavimą, spręsti konfliktus, lengviau išgyventi pasikeitimus ir netektį. (daugiau…)

/ Naujienos

Projekto „Lietuvos Mažųjų žaidynės 2022“ festivalis įstaigoje

Balandžio 14 d. lopšelyje-darželyje „Raudonkepuraitė“ vyko respublikinio projekto „Lietuvos Mažųjų žaidynės“ festivalis. Festivalio simboliu pasirinkome vieną vikriausių gyvūnų – zuikį, kuris visus sukvietė į „Zuikių varžytuves“ darželio kiemelyje. Skambant muzikai,  sportiškai nusiteikusius vaikus ir mokytojus pasitiko pats vikruolis, pradžiuginęs visus apšilimo mankšta bei smagiais šokiais.
Vėliau žaidynių festivalis persikėlė į naujai mūsų mieste įrengtą aktyvaus laisvalaikio ir pramogų zoną, kur visų jau laukė visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Rasa su paruoštomis sportinėmis užduotimis. Nauja aplinka dar labiau įkvėpė vaikus sportuoti: mažieji savo jėgas išbandė įvairiose estafetėse, linksmai ir aktyviai leido laiką gryname ore. Tikros emocijos, sportinė nuotaika, draugystė ir bendrystė tvyrojo viso festivalio metu.

(daugiau…)

/ Naujienos

Akcija „Kiekvienam medžiui po inkilą“

Saulutės” grupės vaikučiai prisijungė prie vykdomo aplinkosauginio projekto, inkilų kėlimo akcijos ,,Medžių pasaulis iš arti”.
Vaikai, nukeliavę į Plungės parką, sutiko šiandien parskridusius gandrus. Po inkilų kėlimo, vaišinosi gandrų atgabentomis gėrybėmis, smagiai dūko, šoko ir sportavo.
Buvo linksma!
Dalinamės smagiais vaizdais: https://drive.google.com/file/d/1DK4ofAfz-6Vw7uYHsAqRstZG9ejAGnt4/view?usp=sharing

 

 

 

/ Naujienos

eTwinning projektas „Žiema spalvų paletėje“

Grupė  „Ąžuoliukai“ prisijungė prie eTwinning projekto ,,Žiema spalvų paletėje“. Jo metu buvo vykdoma STEAM veikla ‚,Ar sniego besmegeniai sulauks pavasarėlio?“, taikant STEAM veiklos metodus. Taip ugdytiniai aktyviai tyrinėjo sniego, ledo bei vandens savybes. Džiaugiamės, kad mums pavyko įgyvendinti projekto tikslus, nes veiklų metu plėtojosi vaikų pažinimo gebėjimai, kūrybiškumas ir saviraiška, vaikai vertino savo pasiekimus. Labai džiaugiamės, turėję galimybę bendrauti ir bendradarbiauti su respublikos ir užsienio šalių ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų bendruomenėmis. https://www.youtube.com/watch?v=UDUNE87pDw8

 

 

/ Naujienos

Abipusis ryšys

Atsiliepimai apie mūsų įstaigą

Mums labai svarbi jūsų nuomonė, nes tikime, kad viskas, kas geriausia yra sukuriama bendromis pastangomis, todėl maloniai Jūsų prašome pasidalinti savo mintimis, išsakyti pastabas, o gal tiesiog pagirti kurį nors mūsų darželio narį 🙂

Skip to content