Menu Close

Naujienos

El. dienynas

Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Rodyti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Partneriai

Partneriai

Svečiuose lopšelyje – darželyje „Nykštukas“

Gruodžio 14 dieną priešmokyklinės ugdymo grupės ,,Boružėlė” vaikai svečiavosi darželyje ,,Nykštukas”, kur susitiko su grupės ,,Meškučiai” vaikučiais. Turėjome labai smagų ir įdomų laiką: dalyvavome viktorinoje ,,Žiemos netikėtumai”, dekoravome kalėdinius žaisliukus, atlikome įvairias užduotėles apie žiemą.
Kaip gera turėti draugų!!!

(daugiau…)

/ Naujienos

Gera psichikos sveikata – pozityvios emocijos

Gruodžio 8 d. priešmokyklinių grupių ,,Boružėlė” ir ,,Varpelis” vaikai dalyvavo renginyje ,,Gera psichikos sveikata – pozityvios emocijos 2023 m.”, kurį organizavo Plungės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro visuomenės sveikatos specialistė. (daugiau…)

/ Naujienos

Sveikiausia įmonės, įstaigos, organizacijos komanda 2023 m

2023 m. gruodžio 1 d. įvyko konkurso Sveikiausia įmonės, įstaigos, organizacijos komanda 2023 m. nugalėtojo apdovanojimo renginys.  Sveikiausia įmonės, įstaigos, organizacijos komanda 2023 m. – Plungės lopšelis-darželis „Raudonkepuraitė“. Renginio organizatoriai – Plungės visuomenės sveikatos biuras  kartu su Plungės rajono savivaldybe. Konkurso tikslas – skatinti sveikos gyvensenos iniciatyvas įmonėse, įstaigose, organizacijose, ugdyti sveikos gyvensenos įgūdžius bei rūpinimąsi savo sveikata.

(daugiau…)

/ Naujienos

Tolerancijos diena

Lapkričio 16 dieną mūsų darželis, kartu su kitomis švietimo įstaigomis, jau 20-tąjį kartą minėjo tarptautinę Tolerancijos dieną. Šiais metais ne atsitiktinai parinktas ir Tolerancijos dienos simbolis – žibintas. Šviesa asocijuojasi su gėriu ir pozityvumu, kurio pastaruoju metu pasaulyje trūksta. Vaikučiai įsitraukė į įvairias veiklas, žibintų gaminimą bei puošybą, o mokytojos surengė jų parodėlę su mintimi, kad šviesa nugalės tamsą.  (daugiau…)

/ Naujienos

„Maži ir dideli – sportuojame visi”

Įstaigos mažieji “Voveriukai” bei priešmokyklinukai “Boružiukai” prisijungė prie RIUKKPA organizuojamo projekto “MAŽI IR DIDELI – SPORTUOJAME VISI”.
Projekto tikslas – stiprinti bendravimą ir bendradarbiavimą tarp skirtingo amžiaus vaikų fizinio ugdymo užsiėmimuose. Vaikai puikiai dalyvavo judriuose žaidimuose, patyrė daug smagių akimirkų drauge.

(daugiau…)

/ Naujienos

Žemaitiškų skaitymų konkursas

Lapkričio 14 dieną Plungės viešoji biblioteka vėl sukvietė pačius mažiausius į konkursą „ Žemaitiški skaitymai“, kuriame dalyvavo ir mūsų priešmokyklinės ugdymo grupės ,,Boružėlė“ ugdytiniai – Karina ir Kristupas. Mažieji skaitė rašytojos A. Daukantaitės nuotaikingą kūrinį ,,Vėlka pėitą“, kuris jiems atnešė sėkmę – užimta III-a vieta. Labai džiaugiamės ir didžiuojamės savo ugdytiniais bei linkime pačios didžiausios sėkmės tolimesniame konkurso etape, kuris vyks Skuode. (daugiau…)

/ Naujienos

Pirmosios pagalbos mokymai

Lapkričio 7 d. lopšelyje-darželyje ,,Raudonkepuraitė” vyko teoriniai ir praktiniai pirmosios pagalbos mokymai, kuriuos vedė Plungės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro visuomenės sveikatos specialistė, vykdanti visuomenės sveikatos stiprinimą, Aistė Jakočiūnė. Mokymų metu įstaigos darbuotojos ne tik klausėsi, bet ir atsakinėjo į pateiktus klausimus, analizavo įvairias situacijas. (daugiau…)

/ Naujienos

„Sportuojantis koridorius“

Mūsų įstaiga bei jos ugdytiniai prisijungė prie RIUKKPA organizuojamos akcijos “Sportuojantis koridorius”, kurio tikslas skatinti vaikų fizinį aktyvumą neįprastoje aplinkoje, koridoriuje.
Norėdami pereiti koridorių, vaikai turėjo įveikti kliūtis: perlipti, pralįsti, peršokti, laikyti pusiausvyrą, rūšiuoti spalvas ir vikriai judėti.

(daugiau…)

/ Naujienos

Abipusis ryšys

Atsiliepimai apie mūsų įstaigą

Mums labai svarbi jūsų nuomonė, nes tikime, kad viskas, kas geriausia yra sukuriama bendromis pastangomis, todėl maloniai Jūsų prašome pasidalinti savo mintimis, išsakyti pastabas, o gal tiesiog pagirti kurį nors mūsų darželio narį 🙂

Skip to content