Menu Close

Priėmimas

Informacija dėl vaikų priėmimo į lopšelį-darželį „Raudonkepuraitė“ nuo 2022 m. rugsėjo 1 d.

Gerb. Tėveliai,

Gavę informaciją iš Plungės rajono savivaldybės administracijos, jog Jūsų vaikas priimtas į lopšelį-darželį „Raudonkepuraitė“ ikimokyklinio ugdymo grupę, prašome susisiekti su darželio administracija iki birželio 15 d. dėl ikimokyklinio ugdymo sutarties pasirašymo.

Kontaktiniai tel. nr.  8 448 72 379
                                8 671 17 460

Tėvai pildo (koreguoja) prašymus Siunčiami pranešimai

(kvietimai) dėl mokyklos lankymo

Tėvai tvirtina kvietimus

(kreipiasi į mokyklas dėl sutarties sudarymo)

Nuolat

(visus metus)

Birželio 1 d. Birželio 2 d. — birželio 15 d.
Liepos 7 d.

(į laisvas vietas)

Liepos 8 d. — liepos 21 d.
Rugpjūčio 24 d.

(į laisvas vietas)

Rugpjūčio 25 d. – rugpjūčio 31 d.

Darželinukų sporto šventė 2022

Plungės sporto ir rekreacijos centras sukvietė visus  miesto darželinukus į sporto šventę, kuri vyko Žemaitijos suvenyro sporto salėje. Renginyje dalyvavo ir mūsų grupių „Bitutė“ ir „Nykštukas“ ugdytiniai, kurie į darželį grįžo pasikrovę geros energijos bei puikios nuotaikos!  (daugiau…)

Sveikatingumo šventė

Gegužės 10 d. mūsų ugdytiniai dalyvavo Plungės sporto ir rekreacijos centro suorganizuotoje sveikatingumo dienos šventėje, kuri buvo lydima šūkio – „ Judėk. Sužinok. Atrask.“ Šis šūkis ragina būti smalsiems ir išdrįsti susipažinti su sporto teikiamu džiaugsmu.
Šventei įsibėgėjus, savo fizinį aktyvumą, sportiškumą  išreikšti buvo kviečiami ir darželinukai. Mūsų mažieji sušoko judrų ir nuotaikingą „Burbulų“ šokį, taip ne tik išliedami, bet ir pasikraudami sportinės energijos, kurios pakako įsitraukti ir į kitas, šventėje vykusias aktyvias pramogas.
Grįžome laimingi, aktyviai pajudėję, daug sužinoję ir daug ką atradę…. (daugiau…)

„Babrungiuko futboliuko“ festivalis

Gegužės 6 dieną ,miesto stadione, prasiautė futbolo “virusas” – „Babrungiuko futboliuko“ festivalis, skirtas Lietuvos futbolo 100-mečiui paminėti. Virusas “užkrėtė” mūsų mažuosius pakilia nuotaika, nepailstama energija, vikrumu bei pačiomis geriausiomis emocijomis. Dėkojame rėmėjams už dovanėles, o pats didžiausias AČIŪ – VšĮ “Plungės futbolas” už galimybę pajusti futbolo dvasią, kuria norime pasidalinti su visais…

(daugiau…)